Хоча до кінця року заплановано прибуття безлічі неймовірних релізів Jordan Brand, погода стає все темніше і серее з тієї хвилиною, коли ми подумали, що зараз саме час звернути нашу увагу на весну, щоб побачити, що є у команди Jumpman, і що нас чекає в початку 2021 року.
Як завжди, баскетбольна команда Nike підготувала кілька чудових релізів на весну, в тому числі кілька нових яскравих забарвлень, довгоочікуване повернення в ретро-стилі і кілька нових цікавих колаборацій, які гарантовано приведуть снікерхедов в фанатичне божевілля.
Ми вже анонсували готуються до випуску Jordan 1 Retro High OG «University Blue» і «University Gold», але, щоб тримати вас в курсі, ось ще 3 релізу весни 2021 роки, які ви повинні відчайдушно спробувати додати в свою цінну колекцію кросівок.


  Air Jordan 1 Retro High OG "Silver Toe"

Хоча, за загальним визнанням, жіночі колекції Air Jordan не завжди привертають стільки уваги, як чоловічі, якщо склад учасників All-Star Weekend в наступному році буде готовий до 2021 року, це може бути іншою історією, оскільки в розкладі представлені найрізноманітніші жіночі: дружні релізи.
Головний з них - жіночі Air Jordan 1 High OG «Silver Toe», розширена варіація забарвлення «Gold Toe», в яку цей силует був одягнений пару років назад. Верх з чорним, білим і сріблястим верхом - останній з яких представляє собою гофровану металеву шкіру в знак космічних подорожей і майбутніх льотних інновацій - це ефектна колірна гамма, яка, без сумніву, буде такою ж популярною, як і її золотий аналог, який став моментальною класикою , коли вона приземлилася в 2018 році.

 
Air Jordan 5 "Stealth"

Ті, хто досить дорослі, можуть згадати ітерацію «Stealth» силуету Air Jordan 5 ще в 2006 році, і якщо з тих пір ви вмираєте від бажання купити пару, то сьогодні - або 27 березня, якщо бути точним - можливо, просто удачі тобі!
Відомий своєю прихильністю традиціям, коли він вперше з'явився на прилавках, оригінал поєднував в собі класичну комбінацію шкіряного верху, м'яких устілок і напівпрозорої підошви, а також фірмовий великий світловідбиваючий язичок.
"Stealth" впаде в повному розмірі, що означає, що все плем'я зможе отримати своє ретро з цим. Дата виходу в кінці березня попередньо була призначена, хоча якщо 2020 рік і навчив нас чомусь, то з цього моменту багато що може змінитися!   


Air Jordan 9 "University Gold"

Хоча можна з упевненістю сказати, що AJ9 ніколи не був найпопулярнішим з Air Jordan, він завжди буде займати особливе місце в наших серцях як перша пенсійна взуття MJ, тому завжди приємно бачити, що Jordan Brand звертає увагу на силует з деякими свіжими колірними рішеннями, щоб підігріти наш апетит.
Наступна частина культового силуету - Air Jordan 9 «University Gold», яка виглядає максимально простий, дотримуючись майже повністю чорної кольорової палітри, за винятком деяких жовтих акцентів на п'яті, устілці і фірмової символіки. Стиль нагадує ітерацію Jordan 12, яка була представлена ​​в тій же кольоровій гамі на початку цього року, і, оскільки вона виявилася особливо популярною, очікуйте, що вона полетить з полиць з такою ж швидкістю, коли з'явиться навесні.


Офіційна дата релізу поки не оголошена, але стежте за оновленнями, щоб дізнатися більше, коли вони стануть доступними.
Отже, наступна весна обіцяє бути захоплюючим часом для любителів силуетів Air Jordan.