Хоча існували й інші пари взуття Nike Air, розроблені спеціально для активного способу життя, починаючи з Air Safari 1987 року, ці всі обладнані повітряні блоки спочатку були створені для бігових характеристик. Модель Air Max 270 та його наступники - це перша 100-відсоткова модель Air - розроблена з тією ж строгістю, що і спортивні характеристики, але з урахуванням вимог для повсякденного носіння. Якщо раніше всі моделі лінійки Air Max так чи інакше були прив'язані до спорту, то на цей раз дизайнери бренду взагалі вирішили не дивитися в бік спортивних потреб, а лише зробити упор на зручність в повсякденному житті, тому балон кросівок розроблявся лише для звичайних модників / фанатів кросівок, на зразок нас з вами, а не для гурманів ранкової пробіжки.

Взуття натхнене Air Max 93 та Air Max 180

Старе прізвисько, придумане дизайнерами Nike, вплинуло на прізвисько 270.

Число 270 в назві цих кросівок фігурує невипадково. Саме стільки градусів охоплював балон з повітрям в моделі Air Max 93, з якої, як ви вже дізналися раніше, і були запозичені деякі візуальні елементи. Натхненні легендарними моделями Nike Air Max початку 90-их рр. і отримавши найвищу подушку Max Air в частині п'яти підошви, новий силует Nike Air Max 270 наочно демонструє революційну інновацію Max Air в дії. Найсміливіша на сьогоднішній день амортизація Max Air гасить удар кожного кроку атлета і дає відчуття особливої ​​м'якості під п'ятою. Дизайнери вирішили, що пора збільшити розмір повітряної подушки заради загального візуального вигляду. Висота одиниці Air Max 270 пропонує найбільший об’єм підйому для максимального комфорту на повітряній подушці. Висота під п’ятою 32 мм! Це найвищі в історії Max Air.
Nike Air Max 270 - це сучасна інтерпретація ікон минулого, що включає в себе елементи дизайну Air Max 180 і Air Max 93. А 270 градусів видимого повітря в подушці Max Air і дали назву моделі.

Nike Air Max 270 має легкий, що сидить за формою і зручний для міських умов силует з "ефектом трампліну", який відчувається при кожному кроці. Ключовими особливостями моделі стали спеціально сконструйований верх з матеріалу mesh для гнучкості і повітропроникності, амортизаційна піна в підошві подвійний щільності для плавного переходу з п'яткової в шкарпетки зону і, звичайно, нова висока повітряна подушка Max Air для більшого комфорту при ходьбі.

Над дизайном Nike Air Max 270 працювала команда Nike Air Design під керівництвом Ділана Рааша, старшого креативного директора Nike Air Max.

Ділан Рааш

Старший креативний директор, Nike Air Max

Про Nike Air Max 270:

"Основою дизайну Nike Air Max 270 стала інновація. Це була подорож довжиною в два роки - від концепту до магазинів. Ми почали з дизайну повітряної подушки. Ми хотіли зробити її максимально високою. Як тільки ми цього досягли, то змогли приступити до дизайну самого кросівка ".

"Для нас весь процес дизайну був продиктований тим, як можна інтегрувати найвищу повітряну подушку в задню частину стопи, при цьому зберігши комфорт по всій підошві. Тому ми і створили амортизаційну систему, яка дозволила здійснити плавний перехід від п'яти до носка, не жертвуючи комфортом ".

"Наша одержимість легкими, які сидять за формою кросівками продиктована нашим співзасновником Біллом Бауерманн. Він включав в дизайн кожної моделі тільки те, що було потрібно атлету і нічого більше. Кросівки, які легше, дозволяли показувати поліпшені результати на біговому треку. Ці принципи і є наріжний камінь дизайну Nike, завдяки яким і створюються інноваційні моделі, які відповідають найвищим запитам атлетів, як в змаганнях і тренуваннях, так і в повсякденному житті ".

Прем'єрний реліз включив забарвлення «Hot Punch» і «Total Orange», які являють собою позначення відтінків задньої частини підошви і п'яти, а основний колір взуття - насичений чорний. До речі, прем'єра прем'єрою, але ще восени 2017 року це кросівки знайшли свого першого офіційного господаря - знаменитого баскетболіста Кевіна Дюранта.

Кевін Дюрант - перший, хто оцінив цю модель. Саме він, виступаючи за Оклахому, з'явився в цих кросівках, і сильно здивував багатьох. Йому спеціально на замовлення зробили пару в розмірі 18 US. Більше ні в кого такої немає.

У 2020 році в лютому був представлений крутий реліз колаборації Nike з музикантом Тревіс Скоттом. Інфоприводи для такої спільної роботи став успішний альбом Тревіса під назвою Astroworld. За основу колаборації була взята модель Air Max 270 React, одягнене в палітру кольорів до пари обкладинці збірки: золота підошва air, помітні деталі з флісу, шкіри та замші.