З тих пір, як вони повернулися в червні 2020 року, Foam Runners залишили серйозний слід в індустрії кросівок. Вони підняли крокси і комфорт на новий рівень, без жартів. Як би там не було, популярність Сліпони виросла з тих пір, як більшість з нас залишилися вдома в 2020 році. Але навіть незважаючи на те, що обмеження поступово знижуються, популярність Foam Runner - немає! Отже, майже рік по тому ми отримуємо дві досить круті пари. Давайте подивимося на них!

Yeezy Foam Runners - випуск за травень 2021 року

Отже, і травень, і Yeezys були досить захоплюючими. Однак ми все чекаємо, коли вийдуть майбутні Yeezy Foam Runner! Крім очевидних причин стайлінгу Yeezy, ці штучки принесуть вам непогані гроші. Але ми повернемося до цього пізніше!

Yeezy Foam Runner Sand

Хоча ця пара вже впала в березні 2021 року, ми здобували другу повторне видання всього через два місяці! Ми не можемо сказати, що нам це сумно, вони - відмінна заміна бігунам з пеноматериала OG. Пара відрізняється приємним пісочно-кремовим відтінком і звичайним пінистим матеріалом на основі водоростей!

29 травня 2021 року пара знову впала до 80 доларів. Хоча оригінальні Foam Runners продавалися за ціною 75 доларів, ці столи на 5 доларів дорожче! Чесно кажучи, це не є перешкодою для нас, тому ми купуємо! Більш того, пара Yeezy Foam Runner Sand продається в середньому по 400 доларів. Це непоганий додатковий дохід, якщо ви тільки починаєте свій бізнес з перепродажу!

Yeezy Foam Runner Mineral Blue

Тепер ми збираємося перевірити зірку місяці: Yeezy Foam Runner Mineral Blue. Той же приголомшливий дизайн на цей раз виконаний в більш темному відтінку! Темно-синій колір надає досить серйозний вид невимушеному дизайну. І, природно, ми будемо готуватися до релізу!

Їх перепродаж становить в середньому 550 доларів, а це насправді 450 доларів прибутку!

Якщо ти дійсно хочеш впоратися з бігунами за ці солодкі гроші, тобі потрібен бот для кросівок. Є ще багато причин, за якими вам потрібен бот! Це спростить придбання цієї пари для роздрібного продажу, ніж зазвичай. І ви повинні мати на увазі, що так багато людей вже бігають по одному для дропа!

Майбутні Yeezy Foam Runner в цьому році!

Якщо вам недостатньо цих забарвлень і ви працюєте над своєю колекцією кросівок, читайте далі! У нас є дві нові захоплюючі забарвлення, які YM представили з потенційною датою випуску. В іншому випадку у нас все ще немає точної інформації про випуск! Ми просто сподіваємося, що вони виявляться правдою!

Перший - химерний червоний колір, він же Yeezy Foam Runner «Vermilion». Це не зовсім вже дивна назва Yeezy, враховуючи, що ця назва кольору! Ця забарвлення могла зійти за молодшого брата Red Octobers! Передбачається, що ця забарвлення зникне в жовтні 2021 року, якраз до святкового сезону.

Ходять чутки, що друга забарвлення вийде в липні 2021 року. Її назвуть Yeezy Foam Runner «Ochre». Це також дуже буквальне назву, тому що Охра - це глиняний пігмент того ж кольору.