Джордан Бренд сьогодні хороший як імперія. Це імперія кросівок. В індустрії кросівок непросто домогтися успіху, і все це знають! Але коли ви є одним із засновників цієї галузі, домогтися успіху не складає труднощів. Саме це і сталося з франшизою Air Jordan, особливо з ранніми силуетами. Проте, самий популярний і відомий силует - це Air Jordan 1. Навіть люди, які насправді не є шанувальниками кросівок, просто знають їх. Кольорові рішення Jordan 1 бувають найрізноманітніших, і деякі з них дуже вигідні.

Найприбутковіші кольору Jordan 1 Colorways

Все почалося ще в 1985 році, коли вийшли Jordan 1 і Майкл Джордан справив враження на майданчику. Але насправді це частина історії, яку всі знають. З іншого боку, ви дійсно знаєте забарвлення Jordan 1? Якщо ви не впевнені, ось найвигідніші забарвлення, які повинні бути у вашій колекції кросівок! Іноді справа не тільки в галасі, деякі пари дійсно дорого коштують через свою історії. Отже, давайте подивимося на колірні рішення одну за одною!

Ніколи не зашкодить мати Banned OG

Якщо ви не знайомі з оригінальною історією кросівок, слухайте! Ще в 1984 році Nike вдалося переконати Майкла Джордана укласти з ними угоду. Хіба мало вони обидва знали, що кросівки в кінцевому підсумку стануть їх власним брендом! Але чому? Природно, там є хороша історія. І це правда, бо MJ з'являвся в чорно-червоних кросах, які не відповідали правилам НБА. Щоб це було прийнятно, в ньому має бути трохи білого. Отже, Джордан і Nike кинули виклик лізі, і НБА оштрафувала їх на 5000 доларів. По крайней мере, так говорить історія.

Кольори Jordan 1 - Banned

В реальності? Майкл Джордан спочатку носив чорно-червону взуття Nike Air Ship! Але маркетинговий відділ Nike явно на роки попереду. З тих пір всі хотіли бути схожими на Майка, так що всі отримали задоволення! Завдяки цій же парі слово «Bred» стало забарвленням серед фанатиків кросівок. Сьогодні пара OG Breds коштує не менше 2000 доларів! Колірна гамма оновилася в 1994, 2001., 2011 і 2016 роках. Це одна з наших улюблених кольорів Jordan 1 на сьогоднішній день!

Jordan 1 Banned дублі?

Якщо ти тільки починаєш грати з кросівками, тобі не пощастило. Ми вже кілька років чекаємо поповнення запасів. Однак в 2020 році Jordan 1 Bred впав в середній версії, і ви можете отримати її в середньому за 200 доларів. Ще одна пара, яку ми можемо віднести до категорії Bred, - це Air Jordan 1 Satin Banned. Цей нині продається за ціною до 7500 доларів!

Black Toes Jordan 1 Colorways - переможці

Ось ще один реліз OG, який нам подобається, і він входить в наші обов'язкові списки по всьому світу! Ця забарвлення також була випущена ще в 1985 році і з тих пір залишається переможцем. Пара оновилася в 2013 році, а потім в 2016 році. Хоча вони не варті цілого стану, вони як і раніше залишаються одними з кращих колірних рішень Jordan 1. Чому? Тому що ви можете посперечатися, що все будуть купувати, коли ця забарвлення вийде знову. Пара Black Toes в даний час продається в середньому за 900 доларів, непогано, так?

Схожі пари

Сьогодні у нас так багато ітерацій і різних забарвлень Jordan 1 з тієї ж чорній кольоровій блокуванням миска! Один з найцікавіших кросівок, які нагадують нам про Black Toes, - це Union Jordan 1. Не дарма його ще називають чорним пальцем! Верх виглядає точно так само, як і у OG, за винятком сіро-білого коміра. Ця пара сьогодні коштує близько 2000 доларів, що досить багато, якщо ви запитаєте мене! Також варто згадати кросівки Jordan 1 Court Purple і Pine Green 2018 року.

Jordan 1 Chicago: Подвійні 3 торфу до наших сердець

Тепер ця забарвлення не тільки OG, вона стала однією з найпопулярніших і відомих кольорів Jordan 1. Можливо, це найкраща пара Jordan на сьогоднішній день. Більш того, це одна з колірних схем, яка викликає найбільшу кількість колаборацій, тому що хто не хоче бути частиною історії? Так, і забавний факт: Sotheby's продав з аукціону пару, яку MJ носив свого часу. Вони пішли за 560 000 доларів, що робило їх найдорожчими кросівками до недавнього часу! Jordan 1 Chicago оновлювалися в 1994, 2013 і 2015 роках.

Jordan 1 Colorways  для OG!

Як би ми не любили експериментувати з новими колірними рішеннями, від деяких почуттів важко позбутися. Як справжній снікерхед, дуже важко не отримати імпульс покупки будь-якого чикаго. Їх теж важко не любити, чи не так.

Ось наші улюблені варіанти популярної забарвлення. Погляд Вірджіла Абло на Jordan 1 Chicago, ймовірно, визначив темп популярності The Ten в 2017 році. Пара виглядає як деконструювати версія OG, і ви заплатите за неї близько 6000 доларів! Ще одна свіжіша пара - Jordan 1 Chicago від Trophy Room, яка на вторинному ринку коштує 3000 доларів. Але ми також пам'ятаємо цю пару завдяки пов'язаному з нею бекдор-скандалу!

Royal Blue Jordan 1s

Тепер, коли ми закінчили з черв ими Джордану, ми все ще хочемо обговорити деякі з кращі забарвлення Jordan 1. Royal blue Jordan 1 також є OG, але Майкл Джордан ніколи не носив його в НБА. Проте, кольоровій гамі вдалося стати надзвичайно культової, оскільки це, мабуть, улюблена колірна комбінація MJ! Повна історія набагато довша. Пара OG сьогодні коштує в середньому 2500 доларів, непогано, так? Удари були ретро в 2001, 2013 і 2017 роках.

Королівські альтернативи?

Хоча отримати вигоду від перепродажу легко, ми розуміємо, що потрібно отримувати більше! Ось чому ви можете купити пару Royal Mid за 200 доларів. Новітня альтернатива, яку ви можете отримати, - це Jordan 1 Royal Toe 2020 року в середньому за 500 доларів!

Jordan 1 Colorways безумовно відкине тінь!

І останнє, але не менш важливе: Jordan 1 Shadow - одна з кращих кольорів Jordan 1. Чому? Тому що його дуже легко стилізувати, і він підходить до всього! Пара фактично зникла в 1985 році, так що офіційно вони були OG. Він також оновився в 2009, 2013 і 2018 роках!

Що ж, якщо ви шанувальник забарвлення, ми вас не звинувачуємо! І якщо так, то ви повинні володіти Aleali May x Jordan 1 Shadow! Кросівки цієї моделі на вторинному ринку коштують до 2000 доларів. Але це все в минулому, чи не так? Цієї весни у вас був шанс стати володарем частини дорогоцінного каміння Тіні! Пара - Jordan 1 Shadow 2.0, і вона вийшла 15 травня 2021 року. В даний час вона коштує в середньому 600 доларів, що непогано для нової пари!