Літній склад Jordan просто фантастичний. До сих пір кожна пара була по-своєму вражаючою. Але сьогоднішня пара являє собою досить стандартну OG, що робить її ще більш привабливою! Не зовсім новий Jordan 1 Court Purple зберігає спадщина 36 років по тому. Отже, давайте подивимося на майбутню пару і чому вона необхідна!

OG Purple Jordan 1 примушують заздрити!

Хоча прийдешній Jordan 1 Court Purple досить хороший, він безумовно не новий. Ще в 1985 році у нас з'явився OG Jordan 1 Metallic. У цьому паку була пара металевого фіолетового кольору, яка виглядала дійсно добре. Він відрізнявся білим шкіряним верхом з металевим фіолетовим коміром і логотипом у вигляді крил. Загалом, кросівки тоді були бомбою, і вони залишаються такими до сих пір. В іншому випадку в 2021 році ми б не отримали його нову версію!

Jordan 1 Court Purple: тільки для дам?

Так що в цьому році Jordan Бренд, схоже, придивляється до OG. Не зрозумійте мене неправильно, ми живемо для відродження OG! І в цьому місяці відродження буде доставлено дамам. Нові кросівки Jordan 1 Court Purple виконані зі стандартної білої шкіри 1985 з фіолетовою галочкою і коміром. Але JB ніколи не дає нам повну OG, якщо це не є досить рідкісним випадком. На цей раз вони додали жіночності за допомогою фіолетової атласною підкладки.

Крім того, абсолютно білий колір присутній на шнурках, носінні і межподошве. Підошва має контрастний пурпурний колір. В цілому, Jordan 1 Court Purple - чудова пара для цього літа. До того ж Air Jordan дуже легко прикрасити чим завгодно!

Інформація про випуск

Новий Jordan 1 Court Purple вступив в продаж 3 червня 2021 року по звичайній ціні 170 доларів! І поки пара випускається в жіночих розмірах. Однак з такими ажіотажними релізами, як цей, ми можемо очікувати збільшення розміру. Але головна причина, по якій ви повинні збирати, крім природної гнучкості, - це перепродаж. Пара Court Purple 1 продається в середньому по 300 доларів. Для вас це більше 100 доларів прибутку, так що уявіть собі, що ви збираєте кілька пар? Що ж, це легкі додаткові гроші, які ви можете заощадити на тій дуже дорогий парі, яку ви доглядаєте. Але як можна впоратися з кількома парами? Само собою зрозуміло, не по чистій випадковості.

Як придбати з Jordan 1 Court Purple

Перш ніж думати про копі, ви повинні знати, куди падають релізи! Jordan 1 Court Purple стає популярнішим на Footsites і Nike. І якщо ви дійсно хочете масово купувати з будь-якого типу сайту, вам знадобиться бот для кросівок. Ось чому ми зібрали для вас кращих кросівок-ботів 2021 года!

Більш того, вам знадобляться проксі-сервери Footsites, якщо ви копіюєте з Footlocker тощо. Так у вас буде більше шансів, а не один! Але перш ніж приступити до цій турботі, переконайтеся, що ви дійсно хочете зайнятися цим бізнесом.