Оновлення: Jordan 11 Legend Blue явно не ввійшли в продаж 24 квітня. Але тепер ми отримали схвалення Nike на дату релізу! Так що не відкладайте своїх ботів, тому що дата випуску - 7 травня 2021 года!


Що ж, альбом покійного Juice Wrld не брехав - легенди ніколи не помирають, і це також відноситься до Jordan 11 Legend Blue! Легенди та спадщина живуть за межами людини, що стоїть за ними. Легенда - це історія, яка вважається історичною, але офіційно не достовірною. Але іноді людина отримує цей титул, тому що за нею стоїть величезна спадщина!

Що ж, якщо ви читаєте це, то воно точно має значення. Майкл Джордан наполегливо працював, щоб зберегти спадщину, яка у нього є сьогодні. І ця слава поширюється не тільки на баскетбол, а й на індустрію кросівок Air Jordan! Хоча він не є особою будь-яких рекламних роликів і не грає, його ім'я має неабияку вагу. Грядущий Jordan 11 Legend Blue - яскраве нагадування про все це! Отже, давайте подивимося, про що йде мова.

Що такого особливого в Jordan 11 Legend Blue?

Ви знаєте, що це досить легендарна історія, коли мова йде про пару 90-х, і це так! Перша поява Jordan 11 Legend Blue сталася під час Матчу всіх зірок 1996 року. Майкл Джордан потряс пару так, ніби завтра не настане! Звичайно, він був другим кращим бомбардиром і найціннішим гравцем. Східна конференція також виграла гру під керівництвом Філа Джексона. Ця гра і пара були настільки культовими, що у нас є статуетка Jordan All-Star '96 в пам'ять про них!

Jordan 11 Legend Blue - це не оригінальна назва забарвлення. Спочатку ця модель називалася Jordan 11 Columbia. Вона була виконана з тканини з високим верхом і з поєднанням крупнозернистої та лакованої білої шкіри. Чорна підкладка і синя вишивка оживляють верх. Однак що дійсно привертає нашу увагу, так це дуже красива напівпрозора синя підошва! У 2001 році, а потім в 2014 році кросівки Jordan 11 Columbia оновилися. У 2014 році кросівки стали називатися Jordan 11 Legend Blue!

Jordan 11 Legend Blue: 2021 рік буде важким!

Хоча пара OG Columbias була б дуже крутою, ми отримуємо версію з низьким верхом! Вона як і раніше майже така ж приваблива, як і OG, з синьою і лакованою шкірою. І якщо ви вважаєте за краще Джордани з низьким верхом, тому що їх легко стилізувати, ми це зрозуміємо! Jordan 11 Legend Blue надійде в продаж 24 квітня 2021 року за ціною 185 доларів, і ви повинні не пропустити це. В даний час пара перепродається за ціною до 650 доларів, що досить висока ціна для низьких кросівок.

Де і як впоратися з викликами!

24-го числа Footsites і Nike випускають Jordan 11 Legend Blue! А якщо ви роздумуєте про масову закупівлю, вам знадобиться відмінний бот для кросівок. Вам потрібен бот, такий як Cybersole, Kodai і інші, який буде їсти акції, як закуску. На жаль, якщо у вас ще немає копії, вам доведеться вічно чекати поповнення запасів!

Але знову ж таки, ми завжди на твоєму боці! NSB - один з кращих гравців в індустрії кросівок, і він завжди в наявності! NSB забезпечить вам успіх на Footsites завдяки нашим постійним оновленням! Більше того, NSB також підтримує Shopify, Supreme, Adidas і YeezySupply. Таким чином, ви теж зможете купити Yeezy, про які мріяли! І, кажучи про Yeezy, не забудьте перевірити реліз Yeezy 700 Bright Blue. Удачі🔥