Jordan 34 були успішною моделлю і найлегшими номерними Джорданами . У 35 моделі Jordan задирають планку ще вище. Як це вийшло - зараз розберемося. 
Вже почали говорити про вагу, тому продовжимо. Jordan 35 стали важче, але цьому є логічне пояснення: матеріалу у верхній частині кросівка стало більше і виглядає він преміальніше . Коли нога виявляється в кросівках, відчуття як від салону дорогого автомобіля. Напевно, так і повинно бути в головній моделі бренду.
Головна річ, яка відразу кидається в очі - це вставка в центрі кросівка. Її назвали Eclipse 2.0.
 

Це справжнісінький центр кросівка, який відповідає за безпеку, фіксацію стопи, захист від скручувань і навіть покращує амортизацію. З цього ж центру виходять нитки Flighrwire,  які забезпечуюють додаткову фіксацію стопи.

Яскраво-вираженого аутригера немає, але в передній частині стопи кросівки розширюються. Що разом з усіма технологіями для підтримки, робить безпеку і надійність Jordan 35 як мінімум однією з кращих на ринку, якщо не найкращою. Це не означає, що в них не можна отримати травму. Тренування і профілактику травм ніхто не відміняв. Просто в цих кросівках ризик підвернути голеностоп максимально знижений.

За амортизацію тепер відповідають два балони Zoom. Вони стали покривати більшу частину підошви, що дає хороший рівень чуйності, м'якості і зберігає хороше відчуття корту. В основі малюнка подошви лежить дещо змінена ялинка. За зчеплення тут переживати не варто, воно буде хорошим у всіх напрямках.


 

Всі ці технології вже роблять Jordan 35 чудовою парою, але по-справжньому їх можна оцінити тільки в дії.