Короткий опис Jordan 7 Recap

Air Jordan 7 - дивовижна пара кросівок. Вони не тільки добре виглядають, але також має величезне сентиментальне значення для всіх любителів баскетболу! Ще в 1992 році, він же рік випуску AJ7, також проходили Олімпійські ігри в Барселоні. До цього часу в США насправді не було професійних гравців в олімпійських командах. Програвши пару років, олімпійській збірній була потрібна досить чудова команда, щоб піднятися!

Рішення? Запросіть найкращих з найкращих гравців НБА щоб виграти і принести додому золоту медаль. І вони зробили саме це! Ну, у команді були Майкл Джордан, Меджик Джонсон, Карл Малоун, Чарльз Барклі та інші зірки. Коли команда суперзірок об’єднується, виграш - єдиний варіант!

Однак справа не в цьому! Майкл Джордан одягнув Air Jordan 7, коли був у Барселоні, і виграв свій третій титул НБА, одягаючи їх. Тож загалом кросівки такі ж легендарні, як і людина, яка їх носить! Ми навіть не блефуємо, коли кажемо, що пара кросівок була різних кольорів, і всі вони запалені.

Jordan 7 Flint: Класика 2006 року

Хоча кольорова гама знизилась через три роки після останнього поклону GOAT на корті, вона все ще вважається класикою. Кольори досить приємні і роблять удари легкими в стилі. Jordan 7 Flint відрізнявся дуже гарним сірим замшевим верхом із білими шкіряними накладками. Це була б справді нудна пара, якби це були єдині кольори на ній. Натомість ми отримуємо трохи дуже прохолодного фіолетового відтінку на язичку, комірі та п'ятці! Ще одна річ, яка робить пару цікавою, - це геометричний дизайн ударів. 

У 2021 році ми отримуємо перший ретро Jordan 7 Flint!

Якщо у вас є сумніви щодо кольорової гами Flint, краще згадайте торішній Jordan 13 Flint! Ми всі хотіли цього. І тепер ми маємо можливість розширити колекцію кросівок новим Jordan 7 Flint! Пара вперше виходить після 15 років а саме 8 травня 2021 року за 190 доларів. Пара виходить у дорослих, GS, PS, розмірах для маленьких дітей, так що ви зможете придбати їх всією з сім'єю!

Не пропустіть! Пара того варта!

Якщо ви шукаєте приємну пару на літо, Jordan 7 Flint - ваш вибір! Ви можете носити їх, а можете перепродати за хороші гроші. На ринку перепродажу пара коштує в середньому 500 доларів! Jordan 7 Flint потрапить на Footsites та відвідає роздрібну торгівлю, і вам знадобиться хороший бот у день скидання. На щастя, NSB - найкращий універсальний бот для всіх ваших кросівок та махінацій Supreme! Переконайтеся, що ви отримали свою копію NSB сьогодні, можливо, ви знайдете інші релізи, такі як Jordan 11 Legend Blue! 🔥