Відповідно до фінансових досліджень, ми можемо очікувати, що до 2025 року обсяг ринку кросівок досягне 95,14 млрд доларів. Але не всі вибирають по одній і тій же причині покупку кросівок. У той час як деякі люблять пограти, інші зацікавлені в їх перепродажу. За даними Forbes, ринок перепродажу кросівок оцінюється в 1,2 мільярда доларів. Дослідження припускають, що він буде рости і далі, оскільки все більше і більше людей починають займатися перепродажем кросівок. Хоча в 2020 році ринок зіткнувся з труднощами, він був дуже маленьким і досить швидко відновився.

Бізнес з перепродажу кросівок не для всіх

По правді кажучи, ми навіть не намагаємося вас прогнати. Але щоб бути реселлером кросівок, вам потрібно мати деякі активи. Так що, якщо ви один з наступних людей, вам слід повністю почати бізнес з перепродажу кросівок!

Колекціонер кросівок і Sneakerhead

Якщо ви любитель кросівок або навіть одержимі кросівками, ви можете продавати кросівки в Інтернеті. У вас вже є точне уявлення про бренди кросівок і кросівках, які ви будете перепродувати. Ви також будете в курсі майбутніх випусків. А тепер давайте будемо реальними: реселлери кросівок прекрасно розбираються в моді. Так вони автоматично дізнаються, які Крос будуть бомбою, а які ні.

Шукаєте додаткові гроші?

Перепродаж кросівок - це бізнес, що забезпечує грошовий потік в довгостроковій перспективі. Коротко: є пара кросівок, які в наші дні заробляють шестизначні гроші, продаючи взуття. А деякі з них навіть стають на своєму шляху неоднозначними. Так що перепродаж кросівок в ці важкі часи - непогана ідея!

Якщо у вас мало часу

Робота реселлера не означає, що ви будете проводити багато часу перед екраном. Як тільки ви знаєте, де продавати свої Крос, ви просто робите оголошення і залишаєте його! За всім дуже легко стежити навіть зі свого телефону. І чим більше у вас досвіду, тим легше це буде. Ви також можете заощадити час, приєднавшись до ексклюзивних групам снікерхедов і перевіреним групам на Discord і інших платформах.

Підприємницький настрій, щоб почати бізнес з перепродажу кросівок

Якщо у вас підприємницький склад розуму, ви займаєтеся електронною комерцією або є ентузіастом бізнесу, то продаж кросівок в Інтернеті - не така вже й погана ідея. Є багато снікерхедов, які займаються цим бізнесом роками і можуть дати вам пораду, коли це необхідно.

У вас вже є інший бізнес з перепродажу

Якщо так, то ви вже знаєте, як продавати і як змусити людей довіряти вам. Більш того, у вас вже є своє ім'я і клієнтська база. А чутка була і, напевно, завжди буде найкращою рекламою!

Бізнес з перепродажу кросівок вимагає терпіння

Ви повинні мати можливість спати на парі. Деякі реселлери купували Dunks, коли вони не були в зоні ажіотажу, вони тримали їх і не спали за них. І раптом БАМ! Данки - це ажіотаж, і ви можете продати деякі зі старих речей за тисячі доларів. Так що вони не брехали, коли говорили, що терпіння - це чеснота. Але у вас повинен бути здоровий глузд, що поєднується з терпінням. В іншому випадку ви отримаєте цеглини, і ви будете продавати їх з невеликою або нульовим прибутком.

Купити за низькою ціною і продати за високою

Це загальне правило, але воно не спрацює, якщо ви не купите в роздріб за низькою ціною. Тільки тоді ви зможете перепродати за вищою ціною перепродажу і отримати максимально можливий прибуток. А якщо ви снікерхед, то ви вже знаєте, що цього не може бути без потужного кроссового бота.

Згідно Forbes, використання кросівок поліпшило індустрію перепродажу кросівок. Кожен день все більше людей використовують ботів, щоб купувати кросівки і продавати їх в Інтернеті. Це безумство, як люди годинами чекають в черзі і витрачають тисячі доларів тільки на те, щоб роздобути ексклюзивні подарунки. Ну, іноді це навіть призводило до насильства в кросівках!

Працювати вручну стає все важче і важче як в Інтернеті, так і в магазинах. Це тому, що такі компанії, як Nike і Adidas, застосовують лотерейну систему для кросівок обмеженого випуску. Отже, вам потрібно бути щасливим, щоб успішно впоратися! А ось керівництво для початківців, яке допоможе вам на правильному шляху в вашому майбутньому бізнесі з перепродажу кросівок.

Оскільки ви новачок в цьому бізнесі, почніть з меншого фінансового ризику і візьміться за пару пар. Ви можете отримати від них помірну прибуток, просто щоб навчитися. Плюс в тому, що ви дізнаєтеся потенційних покупців, а вони дізнаються вас краще! Як тільки ви будете знати, що робите, і у вас буде стабільна репутація, ви зможете масштабувати свій бізнес. Ви також досягнете рівня, на якому буде простіше, послідовніше і прибутковіше.

Почни свій бізнес з перепродажу кросівок сьогодні!

Хоча ми дали вам кілька порад, це не так просто, як здається. Але якщо ви один з тих, кого ми тут згадували, то у вас є все, що потрібно для цього! При правильній прихильності перепродаж кросівок стане для вас вигідною справою.

Нарешті, ми рекомендуємо вам дізнатися більше про бізнес і підписатися на групи і сторінки снікерхедов. Ви можете зробити це в Twitter і Instagram, щоб мати уявлення про свого потенційного ринку. І обов'язково стежите за нашим блогом, щоб бути в курсі останніх новин про кросівках!