Як тільки ви починаєте вірити, що бачили все в індустрії кроссівок, виникає новий коллаб! І незважаючи на те, що деякі люди думають, що колаборації стали переоціненими, ми не шкодуємо про це. Може бути, Вірджіл Абло щосили намагається подарувати нам кросівки, але завжди є хтось, хто купує щось популярнішим в цій індустрії. Якби їх не було, ви б їх не побачили, чи не так? Отже, давайте подивимося на багатообіцяючу колаборації Louis Vuitton Nike Air Force 1!

Louis Vuitton Nike - чи можна повторно використовувати творчість?

Якщо ви ветеран кросівок і вуличної моди, то, ймовірно, знаєте, про що ми говоримо. Це не перший раз, коли ми отримуємо кросовер високої моди x стритстайлу. Згадайте, як у 2000 році Louis Vuitton дійсно засудив Supreme про заборону і стриманості за копіювання їх торгової марки. А потім бац! 17 років по тому LV і Supreme почали з чистого аркуша і дивного співробітництва. Цікаво, що можна зробити майже за два десятиліття, чи не так?

Ми ніколи не забували про крила Dior!

Буквально в минулому році індустрія кросівок і шанувальники елітної моди були на межі напруги. Починаючи з оголошення 2019 року і закінчуючи дуже цікавою системою розіграшу по всьому світу, колаборація AirхDior була головною темою розмов в світі. Випала ціла колекція одягу, включаючи дуже дорогі Air Jordan 1 з низьким і високим верхом! Фактично, пара високих в середньому продається за 15000 доларів, а низькі - за 9000 доларів. Досить велика сума, якщо ви запитаєте мене, але галас - це галас, і ви повинні грати в цю гру! І, хочете вірте, хочете ні, але ходять чутки про ще один подібний колаборації, але до сих пір це слова.

Новий Louis Vuitton Nike Air Force 1 - чи вартує шуму?

Всі ми знаємо, що іноді ім'я є причиною того, наскільки хайп-кросівки насправді хайп. Один з головних прикладів - колаборації Тревіса Скотта. Я маю на увазі, що деякі з цих кросів насправді не виглядають привабливими, але їх перепродаж досить висока! Отже, чи може це відбуватися з дизайнами Вірджіла Абло? Ми знаємо, що колекція «the Ten» була приголомшливою і розрекламованої. Але чи виправдають його нові 50 Off White Dunks очікування? Що ж, вони б це зробили, але також відмовитися від колекції Louis Vuitton Nike AF1 було б зайвим. І вони можуть бути дуже ажіотажними, в залежності від того, кого ви запитаєте!

Але що насправді включає в себе новий колаборація Louis Vuitton Nike? Природно, ціле відро Air Force 1s! І треба визнати, це досить барвиста група. Насправді, деякі з них настільки яскраві, що майже без смаку. Але інші досить цікаві зі звичайною підписом Верджила у вигляді лапок з повітря. Кроси будут різних кольорів, таких як жовтий, червоний, зелений, синій та інші. Так, і з самих різних матеріалів. Що стосується деталей релізу, то у нас їх поки немає, але, ймовірно, не варто очікувати, що вони вийдуть раніше 2022 року.

Як реагувати на дану колаборацію?

Поки рано про це говорити, але, не дивлячись на те, що у нас немає релізів, швидше за все, вам знадобиться почекати релізу кросівок. Але майте це на увазі: колекція Louis Vuitton Nike AF1, ймовірно, буде вартувати вашого часу очікування.

 

Джерело: https://www.nikeshoebot.com