В доповнення широти вибору в Air Force 1, а також після запуску жіночої Air Force 1 Shadow, нова серія поглядів на силует відображає безліч спільнот - від шанувальників баскетболу до фанатиків Swoosh - які прийняли це взуття з самого початку їхньої появи. Дебют 1982 року. 

Деякі з дизайнів побудовані на сезонних матеріалах, а інші сяють одягом, придатним для свят. Виходячи з жовтня по грудень, усі святкують класику з акуратними нюансами.

Air Force 1 Gore-Tex - це приклад використання AF1 для захисту від зимових погодних умов. Використовуються два підходи: перший, високий, реформує минулі міркування (включаючи інструменти AF1 Duck Boot) і додає новий поворот із настроюваним червиком на блискавці. Це забезпечує безліч варіантів стилів, а також міцну естетику. Низька версія зберігає класичні речі, багатошаровий балістичний нейлон та зерниста шкіра поверх підкладки Gore-Tex.

Остання форма NBA City Edition надихнула тріо of Air Force 1 High. 

Остання ітерація пакету Air Force 1 NBA підкреслена атласним каблуком та вперше в історії розбитим дизайном Swoosh. Низькі версії охоплюють повну гаму найпоширеніших кольорів ліги - червоного, жовтого, чорного та темно-синього - тоді як High відображає атмосферу трьох поверхових франшиз. Усі пари будуть доступні розміром 3,5 і вище.

Деталі рентгенівського знімку надають Air Force 1 моторошну привабливість.

Слідом за White Skeleton 2018 року, чорний скелет Air Force I приносить світловідбиваючу підошву, що світиться в темряві принтом з кістками на чорній основі.

Ці Air Force 1 доповнюють одяг NSW’s Swoosh Pack.

Air Force 1 Swoosh Pack містить додаткові деталі Swoosh спереду на носку та спеціальний текст "Swoosh" на U-подібній горловині замість традиційного знаку бренду.

Запаморочливе чуття - ось у чому суть Air Force 1 Snakeskin. Взуття, частково, натхнене входами в тунелі перед іграми, і буде мати сірі, жовті та білі кольори.

На додаток до цих п'яти стилів, Air Force 1 Under Construction, запозичений з будівельного буму в Лондоні та посилається на будівельні куртки та дорожні конуси за допомогою вкладеного Swoosh, сітчастого малюнка та додаткових деталей спереду на носку.