Nike M2K Tekno віддає данину історії Monarch, змішуючи елементи його ДНК і надаючи йому "по праву кремезній" позиції сучасний край, включаючи установку на більш вузьку колодку, щоб надати формі свіжий вимір, нове виконання Swoosh і більш товстий середній язичок (який має логотип NikeLab).


"Немає сумніву, що Monarch визначає вигляд початку 2000-х років, і через 16 років він став однією з найбільш знакових ліній тієї епохи", - говорить дизайнер Джин Хун, який також був частиною команди The 1 Reimagined. "Метою проектування M2K Tekno було збереження автентично сміливої ​​позиції Monarch, одночасно створюючи нові функції та риси, переглядаючи таким чином те, яким би міг бути Monarch в 2018 році".

З моменту свого дебюту на подіумі Джона Елліота в Нью-Йорку, Nike M2K Tekno продемонстрував, що новий вигляд на стару зарозумілість, має свою злітно-посадкову смугу. "Ми розробили взуття для жінок, тому дуже приємно бачити, як чоловіки цікавляться даною моделлю", - зазначає Хонг. І окрім естетичного взуття, історія його походження (спочатку розроблена як жіноче взуття, а потім потягнулася для більш широкого двостатевого розподілу) теж є.

M2K Tekno доступний для жінок 5 травня, а випуск усіх розмірів - 1 липня.