Різдво не за горами, і Каньє і його команда готуються до ще одного божевільному святкового сезону з безліччю нових релізів Yeezy, готових випустити перед великим днем.

Після того, що 2020 був важким роком для всіх нас, Каньє Уест відмовляється лягти і дати пандемії звести нанівець його плани на святковий сезон, з рядом нових захоплюючих релізів, готових завершити жахливий 2020 рік на піку.

Графік випуску на грудень буквально ломиться від апетитних пропозицій, включаючи кілька абсолютно нових кольорів, поповнення запасів пари минулих класичних речей і навіть кілька світяться в темряві ітерацій, доданих для гарної заходи. Щоб ви відчули, що чекає вас попереду, ось повний склад Yeezy на наступний місяць.

Yeezy Boost 350 V2 «Bred» (Поповнення запасів) - 5 грудня

Коли колір «Bred» вперше надійшов у продаж в 2017 році, він став одним з найпопулярніших кольорів в історії. Час мало що зробило, щоб зупинити популярність цієї класики, і сьогодні пара оригіналів обійдеться вам в суму понад 700 фунтів стерлінгів, а це значить, що новини про поповнення запасів повинні бути музикою для ваших вух - якщо, звичайно, ви не є реселлером!

Yeezy Boost 350 V2 «Zebra» (Поповнення запасів) - 10 грудня

Ще одна класична забарвлення, поновлена ​​довгоочікуваним поповненням запасів, - це 350 V2 «Zebra», і ця модель викликає навіть більше шуму, ніж «Bred». Колірна гамма «Зебра» є знаковою, і, хоча вона неодноразово перевидавалася, що означало, що її вартість на вторинному ринку стабілізувалася, новини про нове поповнення запасів завжди викликають у нас хвилювання, і на цей раз все не змінилося.

Yeezy Boost 380 (Різне) - 12 грудня

Для шанувальників Yeezy Boost 380 Різдво в цьому році настане рано, а точніше, 12 грудня! Це тому, що саме в цей день Yeezy випускає три гарячих нових кольори для моделі 380, продовжуючи тенденцію, яка останнім часом привернула до цього силуету особливу увагу.

Перш за все, це «Hylte Glow», і шанувальники колишніх фосфоресцирующих стилів будуть в захваті від випуску цієї жовто-зеленої версії, яка дійсно оживає, коли ви приглушує світло.

В іншому місці «LMNTE» робить речі трохи більш стриманими з коричнево-фіолетовим камуфляжним принтом Primeknit з унікальною губчастої накладкою на латеральної і медіальної сторони. Хоча цей може бути не всім до смаку, проте, він унікальний і в кінцевому підсумку може стати культовою класикою серед снікерхедов.

Завершує це дражливе тріо колірна гамма «Лазур», яка, як ви могли здогадатися з назви, включає відтінки синього, які можна знайти на нашивки з товарним знаком силуету по обидва боки взуття. Primeknit забарвлений в глиняний коричневий колір з більш темними відтінками, вшитими в впізнаваний камуфляж силуету, і, хоча це набутий вид, який може розділити думки, коли він приземлиться, з яких це пір Yeezys коли-небудь були обережні?

Yeezy Boost 350 V2 «Sand Taupe» - 18 грудня

Після використання деяких диких колірних схем в минулих ітераціях свого найпопулярнішого силуету, Йе недавно повернувся до землистим, природним тонам, які можна було побачити на більш ранніх моделях, а «Sand Taupe» продовжує цю тенденцію з помаранчевими і світло-коричневими відтінками, створюючи колірну гаму, яка нагадує класику минулих років.

Yeezy 700 V3 «Clay Brown» - 23 грудня.

Якщо коли-небудь і існує взуття, яка гарантовано поділяє думки незалежно від того, в якій кольоровій гамі вона представлена, це Yeezy 700 V3. З тих пір, як в грудні минулого року з'явилася перша ітерація цього силуету, кросівки розділилися, але скоро це зміниться? Якщо коли-небудь і існував об'єднує маси, то це чудова версія «Clay Brown», в якій використовується гладка і стильна комбінація чорного і коричневого кольорів для створення, мабуть, найбільш вражаючого 700 V3 на сьогоднішній день.

От і все. Це повний розклад Yeezy на грудень. Напередодні Різдва вийде кілька смачних релізів, так що в цей святковий сезон є чим потішитися. Якщо щось з цього вразить ваша уява, обов'язково включите його в свій список бажань Санті, і хто знає, може бути, вам пощастить в цьому році!