Nike Air Max 270 React продовжує постійне прагнення до ітерактивного прогресу в лінійці Air Max. Впровадження технології Nike React призводить до плавного переходу від п'яти до передньої частини стопи (зміщення також зменшено порівняно з попередником) та енергійної скульптури. Верх взуття відповідає випромінюючому дизайну оснащення, за рахунок нашарування матеріалів що не зшиваються, щоб відобразити традиційну естетику крою та шиття за допомогою нової методології будівництва.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Замість того, щоб не шити та не зшивати панелі, Air Max 270 React побудований з використанням закріпки, натхненної елементом React 87", - пояснює Ділан Рааш, старший директор дизайну спортивного одягу Nike. "Це створює естетичний вигляд «парящих глаз»"

Внутрішня сила силуету, особливо буйна геометрія інструменту, підкріплює потенціал взуття, щоб нести різноманітні візуальні вирази.

Історія кольору

Початкові випуски Nike Air Max 270 React мають спільну основу в історії мистецтва та дизайну. Кожен кольоровий шлях перекладає певний художній стиль чи рух у його блоках та відтінках. Наприклад, кольорова лінія запуску провіщає 100-річчя заснування Bauhaus's, згадуючи офіційні дослідження школи про асиметричну рівновагу. Інші кольорові штрихи виділяють дослідження геометричних композицій, кольорове блокування натхненне серединою століття, психоделію Сан-Франциско тощо.
Nike Air Max 270 React виходить у всьому світі з 3 липня.