За рік, який багато снікерхеди назвали Роком Данка, 2020 приніс одні з кращих кольорів, які ми бачили. Між смішним співпрацею з Беном, Джеррі і Тревіс Скоттом і деякими ретроспективними версіями, Nike піднялася на рівень цих релізів.

У міру того, як рік добігає кінця, виробництво спортивного одягу не показує ніяких ознак уповільнення. Тільки на цьому тижні ми бачимо перевидання силуету OG 2001 року, а також колірну гамму, яку ми звикли бачити на Air Max 1.

Гидке каченя, 2001.

Ще в 2001 році Nike випустила абсолютно нове тріо забарвлень Nike Dunk. Кросівки, що отримали назву Ugly Duckling Pack, повинні були бути ексклюзивними для Японії, і шанувальники цього силуету хотіли ще більше роздобути пару. Тріо представлено в кількох сміливих і сміливих колірних поєднаннях, звідси і назва «Гидке каченя». Ці данки йшли врозріз з тим, що стало нормою для кольорів кросівок. Приваблива естетика цих «Бридких каченят» зробила їх одними з кращих Dunks, коли-небудь випускалися.

Nike Dunk 'Veneer', 2020 р

Як і його аналог Plum, Veneer має те, що зазвичай класифікується як негарний зовнішній вигляд. Невідповідність кольорів не повинно працювати, але це дійсно так. Кросівки, що отримали назву Veneer, повинні називатися Черепаха ніндзя через їх похмурого подібності з Донателло.

Осіння зелень і коричневий колір складають більшу частину плюшевого замшевого верху, хоча безперечно контрастують з пурпуровим брендом. Колірна гамма трохи менше різка, ніж в оригінальній версії 2001 року, з тонкими тонами, які простежуються по всій кросівках. Взуття була випущена в листопаді 2020 року і була миттєво розпродана завдяки неймовірній популярності силуетів серед колекціонерів.

Nike Dunk 'Ceramic', 2020 р

Кераміка Nike Dunk Ceramic, мабуть, сама контрастна з квітів легендарної упаковки. Чорні замшеві підкладки служать просто базою для яскравих помаранчевих і зелених акцентів, які відразу впадають в очі.

Еклектичне поєднання кольорів в поєднанні з плюшевою замшею, яка утворює верх взуття, є причиною того, що Ceramic став таким фаворитом серед поціновувачів кросівок з 2001 року. Зливи і вінір, можливо, затьмарюють Ceramic, але не помиліться в цьому. кросівки нітрохи не гірше. Ceramic Dunk вийде приблизно 19 листопада.

Nike Dunk 'Plum', 2020 р

Незважаючи на те, що ви вже випустили, ви не можете згадати зграю Бридкого каченяти, не згадавши Зливу. Мабуть, найвідоміший з трьох, Plum був перевиданий ще в лютому цього року. Ідеальне поєднання пурпурного і червоного тонів гарантує, що прізвисько «Слива» буде максимально точним.

Реліз цього року був майже точною копією версії OG, яку так любили багато кросівки. Пастельно-пурпурові підкладки майстерно доповнювали бордову галочку і темно-фіолетові панелі. Вантажний вид взуття був очевидний з першого погляду. Вони могли з'явитися прямо з 2001 року, їх так добре наслідували.

Під ногами ви знайдете воістину олдскульний білу межподошву, що контрастує з червоною підошвою. У цьому пристрої, як і дев'ятнадцятьма роками раніше, використовувалася технологія Nike Air. Популярність Nike Dunk Plum, справжня ретро-ікона, різко зросла з моменту її перевидання. З огляду на передісторію і ідентичну реплікацію, це повинен бути один з кращих данків, випущених в цьому році.

Для кросівок, які були випущені ще в 2001 році, через дев'ятнадцять років забарвлення все ще працює. Той, хто грає в кросівки, буде прагнути додати в свою колекцію весь набір «Гидке каченя».

Nike Dunk Atmos Elephant, 2020 р

Легендарна забарвлення отримала статус Грааля завдяки надзвичайно успішної моделі Atmos Elephant Air Max 1. Ми коли-небудь бачили цю неймовірну комбінацію тільки на цих кросівках, тому побачити, як Nike представила її на Nike Dunk, неймовірно.

AM1 Atmos Elephant - один з найбільш затребуваних силуетів Air Max донині. Спочатку вони були випущені в 2007 році, а потім до десятирічного ювілею в 2017 році. Перевидання кросівок тільки збільшило їх популярність серед снікерхедов. Ми очікуємо, що те ж саме станеться і з виданням Dunk.

Яскраве поєднання принта слона і чорно-білих панелей поєднується з бірюзово-синіми акцентами на логотипах. Традиційна естетика данки, така як м'який язичок і перфорований носок, вишукано поєднується з елементами дизайну OG Atmos Elephant. Ми навіть бачимо, що підошва відображає дизайн AM1, хоча ми не бачимо видимих ​​бульбашок повітря на Dunk, можливо, занадто далеко при імітації оригіналу.

Nike Dunk High White Pure Platinum

На цьому тижні це трохи не привертає уваги через релізів Veneer і Atmos Elephant. Для мене White Pure Platinum - найчистіший колір з усіх. Силует, що нагадує деякі з OG White Neutral Grey Jordans і Dunks багато років тому, це взуття стане популярною для колекціонерів вантажних кросівок.

Верх кросівок виконаний з білої шкіри преміум-класу. Спрощена, але дуже впливова сіра галочка на бічній і медіальної сторони взуття. Під ногами - єдине інше місце, де ви знайдете будь-який колір в цьому мінімалістському варіанті Dunk, з сірим на підошві. Рідкісний занижений данк, коли він сидів серед своїх конкурентів, таких як Michigan і Pro Green.

Цей максимум виразно мій улюблений реліз на цьому тижні. Чекайте побачити цю взуття на архівних сторінках Instagram з кремовими шнурками в доступному для огляду майбутньому - кросівки Absolute Fire.

2020 року, Рік Данка

Отже, ось і все, за винятком Plum, перерва, випущений Dunk тільки в листопаді. Nike дійсно отримує вигоду з шаленої популярності, яку зараз має Dunk.

Як колекціонер, я виразно тут заради цього. Не можна звинувачувати Nike в бажанні створити силует, який виявився для нього найкращим роком з моменту його створення в 80-х роках. Я з нетерпінням чекаю можливості побачити не тільки те, що вони привезуть з собою, але і які ще божевільні нові забарвлення вони вирішили прикрасити культовим Dunk.