З моменту свого створення Nike Sock Dart з культового фаворита перетворився на сертифіковану класику. Це взуття народжене в 2002 році від бажання Тобі Хетфілд переосмислити поєднання компонентів взуття, спочатку було випущено в Японії в 2004 році і швидко стало предметом колекціонування. Важливим фактом естетичного успіху взуття став його комп’ютеризований трикотажний верх - перший крок в інновації, який зараз відомий як Nike Flyknit.

Враховуючи трансформаційну спадщину Sock Dart, співпраця з Stone Island забезпечує відповідне розширення потенціалу взуття. Це перший випадок, коли Sock Dart був зроблений в середній формі і став водостійким – завдяки силіконовому принту у верхній частині, створеному завдяки власним експериментам Stone Island з сітчастою тканиною Nike з Італії.
Застосовуючи прямий підхід до розробки нових технологій, італійський бренд досягає поєднаного графічного вигляду та вдосконалених функціональних можливостей. Розроблений принт - перший для Nike і свідчення спадщини текстильних інновацій Stone Island - надає верхній частині взуття ефект вицвітання, гарантує як зональний захист, так і повітропроникність та допомагає підтримувати гнучкість фірмового стилю Sock Dart.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для подальшого захисту від атмосферних впливів характерні отвори на ремінці заповнюються, а комір виготовляється з м’якого підтримуючого матеріалу Ariaprene ™. Передня частина нової підошви взуття також має різноспрямований малюнок ламелей для розсіювання води та покращеного зчеплення.

Менша версія фірмового значка Stone Island, знаходиться на язичку взуття.