Kanye west presidentЯкий час бути живим. Оскільки бренди підтримують рух BLM і починають ініціативи по боротьбі з COVID-19, 2020 рік був неспокійним. Але тепер, коли ми починаємо другу половину року, ситуація виразно стає ще більш дивною. Особливо щодо Каньє Уеста! Його остання мета - стати президентом США. І якщо він дійсно серйозно ставиться до цього, у нас є кілька питань, перш ніж ми зателефонуємо Каньє Весту президенту!
ICYMI: Вся ця історія з президентом Каньє Уеста закінчилася швидше, ніж падіння Yeezy! Пропуск крайнього терміну реєстрації може бути однією з причин, по якій він вибув. Однак пройти реєстрацію в інших штатах теж було нелегко.Ось повний виклад його недовгої президентської кампанії. Але будемо сподіватися, що він підготує свою кампанію до 2024 року, нам би дуже хотілося побачити «День народження».
Хронологія президентського забігу Каньє Уеста тепер, коли Каньє скинув політичну бомбу, нам треба поглянути на деякі віхи його кар'єри. Що сталося на шляху його балотування в президенти?

2009: Додати Тайтай VS Е Все почалося на VMA, коли Тейлор Свіфт вручила нагороду за краще жіноче музичне відео. Однак у Каньє була інша думка про нагороду, і, боже, йому подобається висловлювати свою думку! Він перервав її виступ, щоб сказати, що замість цього нагорода заслужила королева Бей. Однак це спровокувало серію інцидентів Тай проти Йе, які тривали кілька років! Але нас цікавить пост Тейлора в Instagram 2015 року. У ньому вона використовувала хештег # KanTay2020, підтримуючи його президентську гонку! Які відносини любові і ненависті у цих двох. О

2013: Каньє залишає Nike спори переслідують Каньє, як метелик за світлом! Ми не будемо вдаватися в подробиці про це, але якщо вони вам потрібні, ви знайдете їKanye Interrupts Taylor swiftх тут. Що вам потрібно знати, так це те, що Каньє покинув Nike в 2013 році, тому що він не отримував ніяких гонорарів і не контролював виробництво. З тих пір він успішно співпрацює з Adidas! У 2020 році Каньє офіційно став мільярдером, і велика частина його стану надійшла від Yeezys!
2014: Початок Трампа і Каньє Броманса З самого початку це були не тільки веселки і метелики! Ще в 2009 році він назвав вчинок Каньє в VA «огидним». Однак п'ять років тому все змінилося. Їх романс почався в 2014 році, коли він похвалив весілля Уеста і Кардашьян. З тих пір між обома чоловіками все було чемно і доброзичливо. Однак в 2018 році Каньє скинув червону бомбу, коли надів капелюх Трампа MAGA під час відвідування овального кабінету. Це викликало бурхливу реакцію фанатів у всіх галузях. Нарешті, 4 липня 2020 року розмова президента Каньє Уеста припинився. Він також сказав, що більше не підтримує Трампа. 
 2014: Каньє і Кім зав'язують вузол! Можливо, це не має прямого відношення до його кар'єрі, але Каньє і Кім одружилися в 2014 році. Тепер бути частиною клану Кардашьян - непростий подвиг. Одна лише додаткова експозиція дорогого коштує! Кім Кардашьян Уест в даний час займається юридичною кар'єрою, як і її покійний батько Роберт Кардашьян. Що може бути великою підмогою і для президента Каньє Уеста! Але, не дивлячись на дуже щільний графік, обом знаменитостям вдається приділяти багато часу своїм чотирьом дітям.
2018: Чого очікувати від президента Каньє Уеста у 2018 році?

Кім Кардашьян пkanye west president sunday serviceодала апеляцію на користь 63-річної жінки, яка повинна була провести довічне ув'язнення за торгівлю кокаїном. Після зустрічі Кіма з президентом Трамп помилував Алісу Марі Джонсон. Отже, якщо балотується на пост президента Каньє Уеста, чи варто очікувати від Кім більшою легальної діяльності? 2019: Найбільший художник, якого коли-небудь створював Бог Це ілюзія величі? Або просто констатувати прості факти? Каньє, можливо, один з найвпливовіших артистів нашого часу, ми повинні йому це сказати. Однак його новознайденої християнство дало йому додаткову впевненість в тому, що він заявив про себе в 2019 році! Він вважає себе «найбільшим художником, якого коли-небудь створював Бог». Що ж, нам би звичайно хотілося, щоб у нас було його довіру!
2019: Недільна служба Це продовження попереднього пункту. Каньє вдалося переключити свою музику з розваг на госпел і недільні служби. За словами Джейсона Уайта, керівника хору Sunday Service Choir, Каньє хотів змінити тексти деяких своїх старих творів, і вони були готові до роботи! Одна з таких робіт - «Місто-привид» з його альбому «Е». Його останній альбом «Jesus Is King» вийшов в жовтні 2019 роки після довгого очікування. І деякі люди сприйняли альбом, м'яко кажучи, зі змішаними почуттями.  Каньє Уест, президент: новий погляд на історію Каньє Уест вже давно думає про кандидата в президенти. Отже, давайте подивимося, коли піднімалася ця тема! Перший раз це було в 2015 році під час його вітальній промові в VMA. Він сказав, що збирається балотуватися в президенти в 2020 році! Другий раз був в 2016 році, коли він вирішив відкласти президентські вибори на 4 роки (2024 рік). Ця заява була відразу після його зустрічі з Дональдом Трампом в Trump Tower! Перенесемося в 2020 рік, і Каньє перевернув стіл своїм твітів президента Каньє Уеста. Хоча раніше він заявляв, що проголосує за Трампа, інциденти з BLM, схоже, зачепило нерви. Що привело до такої зміни в серці? Може бути тисяча причин, чому Каньє зараз сідає в президентський поїзд. Але одна річ, яка, як ми знаємо, могла запалити полум'я, - це рух BLM після трагічних подій, викликаних жорстокістю поліції в США. Іншою причиною може бути те, що Каньє втратив віру в Трампа після всього, що сталося в 2020 році. І, може бути, Каньє вважає, що він краще підходить для управління країною. Щоб краще зрозуміти його сприйняття всіх важливих питань, подивіться це інтерв'ю! https://twitter.com/kanyewest/status/1279575273365594112

Що ж, здрастуйте, президентські панове! Тепер про найважливіше для нас. Кросівки.

І особливо Yeezys! Якою буде доля бренду і всієї лінійки, якщо ми зателефонуєKanye west president - Jon Wexlerмо Каньє Весту президентом в листопаді 2020 роки? Ось кілька питань, які слід задати снікерхедам після оголошення президента. Чи буде у Каньє час? Чи дозволено президенту займатися бізнесом? Чи буде у OG Yeezy час для творчого процесу та мозкового штурму? Всі ми знаємо, що бути президентом вимагає багато часу і зусиль. А що стосується ділової частини, то ніяких законів, що забороняють президенту мати свій бізнес, немає. Однак, оскільки бути президентом - дуже відповідальна робота, мати другого недоцільно. Але, можливо, Джон Векслер візьме на себе відповідальність. Зрештою, він був призначений главою Yeezy в Adidas в грудні 2019 года! Так що почекаємо і подивимося, що буде з модою.  Чи буде у Каньє час? Чи дозволено президенту займатися бізнесом? Чи буде у OG Yeezy час для творчого процесу та мозкового штурму? Всі ми знаємо, що бути президентом вимагає багато часу і зусиль. А що стосується ділової частини, то ніяких законів, що забороняють президенту мати свій бізнес, немає. Однак, оскільки бути президентом - дуже відповідальна робота, мати другого недоцільно. Але, можливо, Джон Векслер візьме на себе відповідальність. Зрештою, він був призначений главою Yeezy в Adidas в грудні 2019 года! Так що почекаємо і подивимося, що буде з модою.

Kanye Kim WeddingЧи зможе Кім взяти верх? Що ж, це можливість. Адже Кім Кардашьян - успішна бізнесвумен. Однак вона може бути зайнята власними дослідженнями і торговими марками. Але, можливо, вона знайде час, коли виробництво Yeezy переїде в США! І ми точно знаємо, що цей крок пройшов би набагато легше, якби Каньє був президентом!
Що буде з перепродажем? Якщо виробництво Yeezy коли-небудь зупиниться під час правління Каньє, вартість Yeezys при перепродажі виросте. Тим часом, на таких перепродажних платформах, як GOAT і StockX, нічого не змінилося. На вторинному ринку Yeezy немає ні падінь, ні стрибків. Так що, якщо ви хотіли, щоб краплі Yeezy припинилися, будьте обережні зі своїми бажаннями! Тому що ці 350 будуть коштувати досить багато після оголошення Каньє Уеста президентом! І не завжди можна згинати кросівки, розроблені президентом США, друже мій! Це велика справа!
Це трапиться? Ви могли б знати. Зрештою, Уест - не єдина знаменитість, яка стала президентом США. Дональд Трамп був бізнес-генієм / ведучим «Учня», а Рональд Рейган - голлівудським актором! Більш того, знаменитий Термінатор Арнольд Шварценеггер теж був губернатором Каліфорнії. Однак, схоже, Каньє ще належить пройти довгий шлях з оформленням документів. Чи зможе він встигнути до всіх майбутнім дат випуску Yeezy? Нам просто потрібно почекати, щоб дізнатися.