Види спортивних сумок: відмінності та переваги

Спортивні сумки використовуються для носіння спортивної форми, кросівок, речей першої необхідності. Основні характеристики аксесуару:
параметри;
кількість кишень;
тканина;
зовнішній вигляд.
Розберемося, які види спортивних сумок бувають:

Сумка на пояс
Ручна
Через плече
Сумка мішок
Як вибрати якісну спортивну сумку?

Сумка на пояс

Для бігу найкраща модель сумок ㅡ поясна. Це компактний аксесуар буває:

 1. в вигляді бігового поясу;

 2. з однією кишенею;

 3. багатофункціональним з різними відсіками;

 4. із кріпленням для пляшки.

Біговий пояс найкраще підходить для змагань, тому що до нього можна прикріпити маленькі пляшечки з рідиною. Основна перевага – маленька вага.

У поясі для бігу з однією кишенею поміщаються телефон, ключі, гроші, кредитки. Кишеня буває різного обсягу: від 100 до 500 мл. У кишені великого обсягу міститься ультратонка вітровка або маленька пляшка води.
Багатофункціональні сумки для бігу дозволяють брати з собою максимальний набір речей, що є особливо зручним для забігів на тривалі дистанції.
Біговий пояс із кишенею для пляшки або кріпленням під неї найчастіше передбачає, що ємність для води йде в комплекті.

Ручна

Сумки з короткими ручками відносяться як до спортивного стилю, так і до casual. Щороку дизайнери створюють нові моделі. Навіть у найвідоміших брендів спортивні аксесуари все більше прагнуть універсальності. Великі логотипи замінені мініатюрними.
Найчастіше виготовляються сумки із текстилю чи шкіри. Використовуються спеціальні просочення та захисні шари, які спрощують догляд виробів.

Серед відтінків варто віддати перевагу натуральній гамі: бежевий, молочний, нюд. Також актуальні чорний та темно-синій. Підбирати колір сумки можна залежно від пори року (взимку темні, влітку і навесні яскраві) або під гардероб.
Шкіряні аксесуари мають ряд переваг:

 • презентабельно виглядають;
 • мають тривалий термін використання;
 • вологостійкі.

Крім цього, шкіряна сумка доповнює та підкреслює імідж. Її можна використовувати не лише для походу до тренажерний зал але й в інших цілях.

Через плече

Спортивна сумка через плече – найуніверсальніший аксесуар, тому використовується для повсякденного носіння, а не лише для походу до спортзалу. Аксесуар забезпечує свободу рукам і дозволяє переносити все необхідне.
Найчастіше матеріал виготовлення – шкіра, яка забезпечує довговічність та надійність. Вироби зручні та практичні.
З різноманітних моделей нескладно підібрати сумку, що поєднується з тренувальною формою. В інтернет-магазині Ideal Sport ви знайдете відповідний аксесуар за кольором і розміром.

 

Сумка мішок

Ще одна назва – рюкзак-мішок. Це зручна практична річ, яка випускається в яскравому дизайні. Виріб нагадує мішок невеликого розміру та туго затягується шнурками.
Рюкзак має м'яку форму. Мішки бувають:

 1. з кишенями;

 2. різного обсягу та ваги;

 3. з ручками чи без;

 4. з ущільненим дном;

 5. різного призначення;

 6. різноманітних відтінків.

Для пошиття рюкзака використовується вологостійкий матеріал із додатковим просоченням. Варто вибирати моделі із щільної тканини. Також важливо врахувати обсяг та максимальне навантаження.

У рюкзаку можна носити не лише тренувальну форму та взуття. Туди поміщаються:

 1. невеликий рушник;

 2. блокнот чи зошит малого формату;

 3. пляшка з водою;

 4. косметичка;

 5. ланч бокс.

Аксесуар легко замінить шопер чи поліетиленовий пакет. Носити мішок можна не тільки на тренування, а й на прогулянку, пляж, магазин.

Як вибрати якісну спортивну сумку?

Спортивна сумка найчастіше використовується для зберігання та перенесення тренувальної форми, кросівок та додаткових предметів.
Вибираючи аксесуар, звертайте увагу на:

 1. Матеріал. Тканина має бути міцною, вологостійкою і пропускати повітря.
 2. Другий критерій – місткість: кожен спортсмен вибирає за своїми потребами.
 3. Третій критерій – наявність додаткових кишень для взуття, води. Цей пункт варто враховувати людям, які люблять лад і намагаються організувати простір. Наявність відсіків дає змогу швидко знайти потрібну річ.
 4. Четвертий критерій вибору – вид спорту. Для бігу – пояс чи бананка. Для тренажерного залу краще підійде велика сумка через плече або з ручкою. Такі зручні для подорожей.
 5. П'ятий критерій – практичність. Куди ви носитимете аксесуар? Тільки у тренажерний зал або брати на роботу, використовувати у повсякденному житті, подорожах.

Купити якісні аксесуари для спорту за прийнятними цінами нескладно. У каталозі Ideal Sport представлені спортивні сумки найкращих світових брендів.