Якщо ви схожі на мене, вам подобаються білі кросівки. Особисто я зазвичай одягаю пару Reebok Classics майже в будь-якій ситуації, але насправді можливості безмежні, коли справа стосується білих кросівок. Будь ви олдскул, як я, або віддаєте перевагу щось більш модне. Крем Yeezy 350 або одна з багатьох адаптацій Off-White з колекції Вірджіла Абло «The 10» з Nike ніколи не виключаються. Однак одна проблема, яка завжди актуальна для шанувальників розмитих кольорів, - це як підтримувати їх в чистоті. Зазвичай я розмірковую над цим питанням; як чистити білі кросівки? І при подальшому огляді виявляється, що все не так вже безнадійно.

Проблема з білим в тому, що все виявляється. Кожна деталь - бруд, плями, потертості, розлучення - всі вони розфарбовують білий кросівок, як полотно. У той час як з більш темними колірними рішеннями ви могли б піти з набагато більшою кількістю усього перерахованого вище, білі кросівки в порівнянні, на жаль, світяться, як різдвяна ялинка. Кожен, хто купує білі кросівки, знає про це, в житті є певна частка впевненості; смерть, податки і твої білі Крос брудняться. Більше, ніж будь-які інші стилі, вони дійсно схожі на грязьові магніти.

Я вважаю позитивним рішенням, залишаючи їх тільки для носіння в гарну погоду, але, на жаль, це призведе тільки до несамовитого розчарування. Коли пара друзів в пабі призводить вас в клуб або вас застають через зміни погоди. Набагато більш активний відповідь - виробити розуміння того, як виправити ситуацію, коли ваші Крос неминуче забрудняться.

Мило для посули і вода

Ви могли припустити, що люди, яким вдалося зберегти свої білі кросівки такими ж білими, як в той день, коли їх вийняли з коробки, або недостатньо їх носять, або володіють деякими магічними якостями. Звичайно, вам буде приємно дізнатися, що це не так

Насправді, є багато дуже простих способів відповісти на питання; «Як чистити білі кросівки».

Перший з яких є найголовнішим; мило, вода.

 Все, що вам потрібно, це звичайне мило для посуду - те ж саме, що ви використовуєте для миття посуду - і змішайте його з невеликою кількістю теплої води. Також можна використовувати білий оцет, щоб замінити засіб для миття посуду.

Нанесіть очищуючий розчин на очищувальну губку, і все готово. Цей метод найкраще підходить для шкіряного взуття, але може працювати і з різними матеріалами, такими як гума або пластик. Найкраще протирати уражені ділянки короткими рухами вперед і назад, а також від особливо неприємних потертостей і плям. Найкраще перейти на зубну щітку з жорсткою щетиною (очевидно, що ви не хочете використовувати її). Коли ви будете задоволені результатом, видаліть надлишки рідини паперовими рушниками і дайте кросівок висохнути. Цей метод, хоча і вимагає багато часу, дуже хороший для очищення невеликих конкретних ділянок і може бути адаптований до ваших потреб в залежності від того, наскільки ретельно ви чистите. Слово попередження, однак, якщо вичистіть занадто багато, ви можете пошкодити взуття, так що не перестарайтеся!

Відбілювач, зубна паста і харчова сода

Ні, не всі одночасно, але якщо ви шукаєте варіант, який трохи більше, ну, хімічний, у мене є три альтернативи. Для відбілювача просто розведіть 1 частина відбілювача в 5 частинах води, а потім дотримуйтесь інструкцій, наведених у попередньому методі. Будьте обережні з відбілювачем, переконайтеся, що ви робите це в добре провітрюваному приміщенні, і ні в якому разі не перестарайтеся з відбілювачем. Занадто багато відбілювача може зробити ваші прекрасні білі кросівки небажаними з жовтуватим відтінком. Точно так же метод відбілювання не підходить для кольорових кросівок, так як він має тенденцію до вицвітання.

Переходячи до зубної пасти, ви можете використовувати стару зубну щітку, про яку я згадував раніше, ще краще, застосувавши трохи Colgate на свої білі кросівки. Обов'язково намочіть взуття перед нанесенням зубної пасти, щоб вона спінилася. Це найкраще підходить для кросівок з тканини і сітки, тому ідеально підходить для бігунів. Що стосується типу зубної пасти, яку ви можете використовувати, це повинна бути негелевая зубна паста білого кольору. Нічого з того червоно-біло-синього, що ви бачите в телевізійній рекламі. Все це може залишити плями на білих кросівках, які ви занадто намагаєтеся зберегти білими.

Нарешті, в трійці - метод харчової соди. Нагадує урок хімії, він вимагає, щоб ви змішали в мисці харчову соду, оцет і гарячу воду до утворення густої пасти. Коли оцет і харчова сода об'єднаються, він почне шипіти (це хороший знак). Як тільки ви будете задоволені сумішшю, нанесіть її на кросівки в уражених областях і залиште сохнути на взуття приблизно на 3-4 години. Найкраще залишити взуття на природному сонячному світлі, поки ви не соскребете засохлу пасту нігтем. На цьому етапі стукайте взуттям, щоб видалити пил, і при необхідності використовуйте суху щітку.

У пральній машині

Якщо ваша взуття особливо брудна, смердюча і, як правило, вимагає серйозного ремонту, ви завжди можете скористатися надійної пральною машиною. Це менш трудомістким і дуже ефективно при правильному розгортанні. Ви питаєте, як чистити білі кросівки в пральній машині? Це дійсно дуже просто. Все готується. Щоб не пошкодити пральну машину, переконайтеся, що ви видаляєте будь поверхневий сміття, наприклад суху бруд, вологою ганчіркою. Після цього зніміть шнурки і устілку з білих туфель (при необхідності виперіть їх окремо).

Нарешті, помістіть взуття в наволочку в сітчастий мішок або мою улюблену наволочку разом з чимось, щоб витерти залишки барабанних рушників пральної машини, щоб взуття не вдарилася всередині і не деформувалася. Найважливішим аспектом цього методу є налагодження пральної машини. Переконайтеся, що ви використовуєте налаштування з мінімальним віджиманням або без нього, використовуючи функцію додаткового полоскання, якщо вона доступна, щоб видалити будь-які залишки мила з вашого взуття.

Ось пара, яку теж не варто розглядати; не використовуйте гарячу прання, так як це може пошкодити клей навколо деяких панелей або між верхньою та проміжної підошвою вашого взуття, і не використовуйте кондиціонер для тканини, так як кольори можуть забруднити вашу взуття. Я б рекомендував прати в пральній машині тільки парусинову і шкіряне взуття, намагайтеся не прати взуття з натуральної шкіри в пральній машині.

Способи запобігання необхідності чищення

Якщо ви один з тих людей, які навіть не хочуть думати про те, як чистити білі кросівки, тобто деякі профілактичні заходи, які ви можете зробити, щоб зробити ці знання трохи менш важливими для ваших білих кросівок. Можливо, ви вже знаєте, а можете і не знати, що на ринку існує безліч продуктів, які захищають вашу взуття від всіх видів бруду і гниття. Здебільшого, вони зазвичай діють через якийсь спрей, який створює невидиму плівку на поверхні ваших кросівок, що захищає їх від бруду, плям і рідин. Приблизно так само ми носимо плащ, щоб наша шкіра не промокла. Це, звичайно, не одноразова виправлення, і його необхідно регулярно повторювати, але воно безумовно є відмінним бар'єром від великої кількості бруду, пилу і загальної бруду, які можуть пошкодити ваші білі кросівки.

Остання порада, який я збираюся вам дати, крім захисних засобів для взуття, стосується зберігання. Те, де ви зберігаєте взуття, має першорядне значення для забезпечення того, наскільки добре вона зберігається в цілому. Поза службою кросівки зазвичай зберігаються в сумках і коробках для взуття, які, якщо ви ще не знали, не ідеальні з точки зору їх (вибачте за каламбур) терміну придатності. Мікроскопічна пил і бруд плавають всюди, особливо в замкнутих просторах, таких як туалети, з часом матеріали взуття - особливо трикотаж, замша і сітка - збирають ці частинки пилу, які в кінцевому підсумку впливають на загальний вигляд ваших кросівок. Так що краще за все тримати ваші білі кросівки в більш відкритому середовищі, наданої їм - простір для вільного дихання.