Кроссокі Yeezy не з дешевих. У багатьох випадках це не зовсім те, що потрібно для прогулянки по парку. Тому, природно, коли ви виявляєте, що у вас А) гроші і Б) можливість купити пару, ви хочете бути на 100% впевненим в одному ключовому факторі. Як підібрати розмір Yeezys? Ви можете подумати, що на це питання легко відповісти. Зрештою, ми всі знаємо свій розмір взуття або, по крайней мере. Однак з парою Yeezys все не так просто. Отже, ми, сподіваюся, склали остаточний довідник за розміром найпопулярніших Yeezys на ринку.

Як підібрати Yeezys? - Yeezy 350

Давайте почнемо з самого популярного силуету з каталогу Yeezy, Yeezy Boost 350. Коротка відповідь на питання, як підходять Yeezy Boost 350, по суті, вони маломеркі. Щоб бути більш конкретним, на пів розміру менше вашого стандартного розміру. Це відрізняється від іншого взуття Adidas, яка зазвичай відповідає розміру. Отже, щоб вам було дуже просто. Якщо ви купите Yeezy Boost 350 за розміром, ваш носок буде на кінці взуття.

Хоча це ще не все, з точки зору загрози комфорту через гнучкості верху Primeknit. Візуально ви зможете помітити, як ваш палець ноги натискає на носок. Це трохи вплине на форму цієї частини моделі. Щоб цього уникнути, я б порекомендував збільшити його на пів розміру. Таким чином запобігає ця проблема, але не настільки, щоб ваша нога рухалася.

Yeezy 500

Із зовнішнього боку, я не думаю, що вас вважатимуть дурним, якщо ви припустімо, що Yeezy 500 підходить для стандартних розмірів. Зрештою, це один з найуспішніших власників тренда - «Татусеві взуття». Яка побудована на дуже чітких рамках короткої естетики. Як би логічно ви не думали, в кінцевому рахунку, це неправильно підбирати по стандартній сітці бренду.

Ви можете бути здивовані, коли я скажу вам, що Yeezy 500 насправді, дуже схожий на 350, приблизно на пів розміру менше. Крім того, як і у випадку з 350, ви безумовно можете носити пару відповідного розміру. Однак, на відміну від 350, ви напевне відчуєте значне зниження рівня комфорту. Це в основному через те, що носок на 500 набагато твердіше. Це означає, що він не дає вам такої сили. Носок на 500 помітно ширше. тим не менш, але вона все одно коротше, ніж більшість інших кросівок Adidas.

Yeezy 700

Yeezy Boost 350 і Yeezy 500 відносно прості у визначенні розмірів. Як і всюди, вони слідують одним і тим же загальним правилам, але коли ми переходимо до Yeezy 700, який є новітнім і, мабуть, найкращим силуетом Каньє Уестса, речі не так одноманітні. На загальну думку, взуття неймовірно зручна, тому, чесно кажучи, ви можете вибрати правильний розмір, якщо захочете, і у вас не виникне проблем, якщо ви не дуже турбуєтеся про щільну, але не занадто тісною посадці. Однак, якщо ви віддаєте перевагу трохи менше обмежує посадку, як і два попередніх силуету, про які ми говорили, я б порадив збільшити на пів розміру, але почекайте! Це ще не все ...

Yeezy 700 зазнав три набору змін дизайну, що означає, що вони трохи відрізняються один від одного. OG Yeezy 700, Wave Runner, щільно прилягає до неї через вузького носка, в той час як друга ітерація 700, яка має кольору Mauve, Inertia і Analog, поставляється з додатковою набиванням і еластичними вставками, які утримують язичок на місці, роблячи взуття природною. щільніше, і тому для обох цих версій я б рекомендував половину розміру.

Як підібрати Yeezy 700v2?

Беручи до уваги, що з Yeezy 700 v2, який є третьою і новітньою версією силуету, кінцевий результат помітно більш зручний, оскільки велика частина доданих прокладок з другої версії була видалена, а конструкція верху змінена на Primeknit, все це дозволяє для додаткового місця в коробці для пальців. Це простір неоціненно для створення більш точної відповідності розміру, і v2 також має чіп Ortholite і тканинну підкладку, так що тепер ви прямо йдете на посилення, що означає, що я особисто рекомендую носити ваш стандартний розмір в моделях v2.