Як відрізнити оригінальний одяг від підробки

Брендові речі - відомі статусні вироби високої якості. За кожним елементом одягу стоїть ціла команда конструкторів, дизайнерів, технологів, закрійників. Випуск серії лімітовано.

Відрізнити справжній брендовий одяг від фейку буває непросто, оскільки «умільці» майстерно копіюють зовнішній вигляд речі. Низька якість якої може бути помічена вже під час носіння виробу. Щоб уникнути подібних неприємностей, пропонуємо дізнатися, як відрізнити оригінальний одяг від підробки:

Логотип бренду
Бірки на оригінальному одязі
Відрізнити справжні речі з фурнітури
Якість матеріалу та швів
Вартість речей
Де придбати оригінальний одяг?

Логотип бренду

На оригінальний жіночий та чоловічий одяг Adidas, Nike, Converse та інших компаній обов'язково наноситься лого. Цей елемент може бути як на видних місцях, як фірмовий декор, так і на внутрішній стороні або на бирці.

Розглянувши логотип, можна відрізнити оригінальну річ від підробки. Зайдіть на офіційний сайт бренду, щоб порівняти логотип. Компанії періодично трохи видозмінюють свій фірмовий знак, і в нових колекціях має бути саме він. Виробники фейкових речей часто не стежать за цим і завдають старого логотипу на всі моделі.

Зверніть увагу на якість, кольори та деталізацію нанесеного лого. Наприклад, фірмовий «крокодил» Lacoste вишитий на одязі бренду з найдрібнішими деталями: очі, пащу та лапи тварини. Підробка може суттєво відрізнятися за кольором, бути недбало пришита.

Також не зайвим буде перевірити правильність написання назви компанії. Виробники контрафакту часто змінюють одну-дві літери, наприклад, у слові "Адідас" англійську "d" на "b". Це робиться, щоб уникнути карного покарання за неправомірне використання офіційної назви бренду.

Бірки на оригінальному одязі

На нових речах обов'язково є картонна бірка зі штрих-кодом. Як по ній можна відрізнити підробку від оригіналу:

  1. Наведіть камеру смартфона або планшета на штрих-код та відскануйте його.

  2. Натисніть «Знайти в Google» (або іншому пошуковику).
  3. Якщо це оригінал, то знайдене зображення та річ у ваших руках повинні співпадати за кодом та зовнішнім виглядом.

Якщо етикетка вже відірвана та втрачена, можна скористатися внутрішніми нашивками на одязі. Наприклад, на вітровках або світшотах бренду Adidas вгорі, на підкладковій стороні є одна велика бирка з лого компанії і ще одна із зазначенням розміру виробу.

 

У нижній частині знаходиться ще одна із цифровим кодом, введіть його на офіційному сайті фірми. Артикул та зовнішній вигляд оригінальної моделі повинні співпадати.
Як відрізнити оригінальний "Найк" від підробки одягу? Фірмові речі Nike мають картонний ярлик та UPC-стікер (унікальний набір цифр для ідентифікації товару). На останньому обов'язково є інформація про:

  • категорії та призначення виробу;
  • номер моделі;
  • код фабрики;
  • розмір речі.

Причому колір верхньої частини стікера на картонному ярлику одягу «Найк» відрізняється залежно від розміру. Наприклад, S – жовтий, M – блакитний.

На ярликах оригінального фірмового одягу різних моделей не повинно бути 100% збігу інформації. Зазвичай останні цифри коду відрізняються.

Відрізнити справжні речі з фурнітури

Замки, заклепки, язички – все має бути ідеальним, як у зовнішньому вигляді, так і в роботі. Крім того, світові бренди залишають знаки на фурнітурі фірмового одягу.

Що це може бути:

  • фірмове лого компанії, наприклад, як у моделях Jordan;
  • номер моделі, наприклад, на кнопках-застібках у джинсах Levis;
  • назва компанії на заклепках, кнопках, бігунках замка.

Зрозуміло, всі написи повинні бути зроблені без орфографічних помилок. Найчастіше це саме вибиті літери, а не нанесені фарбою.

Якість матеріалу та швів

Виробники фейків у спробах зекономити використовують дешеві неякісні матеріали. На підробці може бути сліди клею, фарби, нерівномірний відтінок. Деякі покупці відзначають неприємний різкий запах.

Перевіряємо не лише лицьову, а й виворітну сторону речі. Затяжки, нерівні рядки, нитки, що стирчать, прямо вказують, що перед вами - не дуже акуратна підробка. В оригіналі не повинно бути нерівних шматочків, складок у місцях з'єднання тканини.

Крім того, у контрафактній продукції неможливе використання інноваційних технологій брендів. Наприклад, компанія New Balance у колекції спортивного одягу Printed Fast Flight використала еластичні матеріали з технологією NB DRY. Остання сприяє відведенню вологи з тіла та швидкому висиханню тканини.

Вартість речей

Бренди докладають безліч зусиль для створення своїх виробів, впроваджують нові технології та використовують лише якісні матеріали, що пройшли безліч тестів. Тому подібні речі не можуть коштувати дешево. Дуже низька ціна брендового одягу — привід задуматися: а чи не фейк перед вами?

Єдина можливість заощадити та придбати справді оригінальну річ – скористатися знижками та потрапити на розпродаж. Компанії часто знижують вартість одягу перед виходом нової колекції чи зміною сезону. Продавці можуть надавати знижку на останній розмір виробу.

Де придбати оригінальний одяг?

Відомі бренди не продають речі через приватних осіб, дошки оголошень, на ринках та у переходах. Тільки офіційний сайт компанії, фірмові магазини та авторизовані дилери гарантують 100% автентичність придбаної моделі.

У каталозі інтернет-магазину Ideal Sport ви знайдете оригінальний чоловічий та жіночий одяг виробництва відомих світових брендів. Ми гарантуємо якість та справжність речей. Перед покупкою товару на нашому сайті ви можете вивчити характеристики моделі та відгуки покупців.

Залишилися питання щодо вибору брендових речей? Зателефонуйте або напишіть нам.