Взуттєва індустрія є дуже конкурентною, і лише найкращі колаборації кросівок потрапляють на ринок. І хоча існують певні вимоги для того, щоб випустити хітові кросівки, іноді одного імені може бути більш ніж достатньо. Саме так, вочевидь, відбувається у випадку з партнерством Adidas Fear of God. Що ж сталося після того, як вони оголосили про колаборацію? І чи не зіпсує бренд з трьома смужками ще одне хороше партнерство, як це було з Ivy Park? Давайте подивимось на все, що ми знаємо на сьогоднішній день!

Хто такий Джеррі Лоренцо?

Перш ніж зануритися в "Страх Божий" від Adidas, ми повинні поглянути на мізки, що стоять за цим брендом. Джеррі Лоренцо - американський дизайнер одягу та кросівок. Він починав з малого - з ідеєю та великою мрією. Незабаром хлопець розширив свою мережу і вийшов на таких людей, як Вірджіл Абло і Каньє Вест. Насправді, Каньє був настільки вражений його роботою, що взяв його на роботу в 1-й сезон Yeezy. Протягом цього сезону він допоміг розробити дизайн OG Adidas Yeezy 750!

Але окрім усіх цих "побічних квестів", Лоренцо заснував свій бренд Fear of God у 2013 році! Бренд уособлює його віру та практичність водночас. За його словами, FOG не є "християнським" брендом, але він представляє все, що йому подобається! Більше про це ви можете прочитати тут. Як би там не було, після запуску бренд виріс і став досить відомим. Настільки, що на нього звернули увагу в Swoosh!

Трохи історії Nike FoG

Якщо ви хочете бути в курсі подій, обов'язково відвідайте піт-стоп колаборації Nike Fear of God. Насправді, ми не можемо ігнорувати успішний забіг Лоренцо з Nike! Співпраця між двома брендами розпочалася у 2018 році і тривала два роки. Згідно з витоком розмови з дизайнером, він, схоже, пішов з тих же причин, що і Каньє! У нього було своє бачення колаборації, яким Nike не поділився з ним. Крім того, роялті, вочевидь, було недостатньо, щоб утримати його.

Давайте перевіримо 5 найкращих кросівок Nike FoG, які ми все ще любимо сьогодні! Хоча їхня роздрібна ціна досить висока, вони все ще досить вигідні, якщо вам вдалося їх зловити. А якщо ви шукаєте більш доступні варіанти, у Nike і Lorenzo є кілька альтернатив. Це Air Fear of God Moc, Air Fear of God Raid та ретро Nike FoG Skylon 2.

 

 

Adidas Fear of God - нова глава в історії FoG

2020

Очевидно, Adidas може запропонувати більше, ніж Nike... поки що. Ще у 2020 році ми отримали оголошення про колаборацію, яка просуватиме третій стовп FoG: легку атлетику. Перші два стовпи - Luxury та Essentials - досить успішні! Іншими словами, Лоренцо очолив баскетбольний підрозділ Adidas. Більше того, він говорив про реформування індустрії спортивного одягу через партнерство Adidas Fear of God.

2021

Лоренцо дав індустрії тизерний погляд на те, як може виглядати партнерство у 2021 році. Він з'явився в першому ряду на матчі "Лейкерс" проти "Санз" у жовтому худі з капюшоном. На цьому худі було зображено ко-брендинг FoG та Adidas у синьому кольорі. Він з'явився на шанхайському фестивалі Innsersect у січні 2022 року. На жаль, відтоді ми більше нічого не отримували, а минув уже рік!

2022 

До 2022 року основним фокусом партнерства був баскетбольний підрозділ. За словами Лоренцо, "Adidas і "Страх Божий" поділяють одну і ту ж мрію про майбутнє баскетболу на майданчику і за його межами". Однак у 2022 році ми отримали розмови про новий напрямок партнерства. Хоча ми й надалі отримуватимемо баскетбольні товари, це не буде єдиним фокусом. Це милий спосіб сказати, що ми отримаємо одяг для стилю життя?

2023

Нарешті, після довгого очікування, Матч 2023 розпочався з витоку зразка взуття Adidas Fear of God. Будемо сподіватися, що все так і залишиться, тому що це було досить антиклімактерично. Насправді, дехто каже, що це копія кросівок Nike FoG, так що це так. На щастя, Джеррі Лоренцо вийшов і зробив заяву, в якій закрив витік інформації. Мало того, він також сказав, що кросівки для виступів Adidas Fear of God і колекції готового одягу будуть офіційно представлені 19 квітня. Відмітьте свої календарі, тому що 8-а колекція FoG буде представлена в цей день під час Голлівудського кубка!

Хочеш підготуватися до Adidas Fear of God?

Тепер, коли ви точно знаєте, що партнерство з Adidas Fear of God  є справжнім, вам слід підготуватися. Хто знає, що може статися? Це партнерство може стати рятівною благодаттю для Адідас, а кросівки будуть дійсно крутими. І якщо це так, то вам точно захочеться покращити свою гру з крадіжками кросівок. Єдине рішення для того, щоб вийти з "W" - це отримати кросівкового бота! Але не копайте надто глибоко, адже NSB3 прикриває вашу спину з усіма гарячими оновленнями. Якщо ви хочете дізнатися більше про всі нові оновлення, перевірте це! З Богом