Багато чого може статися протягом одного року. Промисловість може зростати і падати, інфляція може досягти історичного максимуму, а рецесія може торкнутися багатьох людей. На жаль, багато людей повернулися з карантину через Covid-19 і через кілька місяців втратили роботу. Природно, що кожен шукає нове або додаткове джерело доходу. Отже, для вас та інших людей можуть з'явитися нові можливості почати заробляти гроші. Ось чому сьогодні ми обговоримо деякі варіанти, в тому числі, чому вам варто інвестувати в кросівки!

Розумієте, індустрія виробництва та перепродажу кросівок не для всіх. Очікується, що до 2026 року вартість ринку кросівок сягне колосальних 120 мільярдів доларів. Тим часом, прогнози щодо ринку перепродажу кросівок становлять $30 мільярдів до 2030 року. Це величезна цифра, і вона мотивує вас спробувати дізнатися про все це більше. Але перед тим, як почати, переконайтеся, що ви знаєте, чи підходите ви для цього чи ні! А якщо ви хочете мати більше можливостей, ось деякі інші речі, які ви можете перепродати, але які не є кросівками. Це може стати в нагоді, особливо якщо у вас дуже низький (або взагалі відсутній) бюджет.

Що потрібно, щоб інвестувати в кросівки?

Перш ніж ми перейдемо до технічної та нішевої інформації, переконайтеся, що ви знаєте термінологію щодо кросівок. Якщо ви вже знаєте, то просто проігноруйте це (або освіжіть свою пам'ять). У будь-якому випадку, щоб інвестувати в кросівки, вам, очевидно, знадобляться кросівки. Але знайти ці кросівки, особливо популярні або хайпові, досить складно. Ось чому вам знадобиться хороший бот для пошуку кросівок, який підтримує сайти, з яких ви хочете їх скопіювати. Якщо ви не знайомі з ботами для пошуку кросівок, цей посібник може дати вам загальне уявлення про те, що вам потрібно!

На щастя, вам не потрібно далеко шукати бота для пошуку кросівок, адже NSB вже тут! Це не тільки один з найкращих ботів, але він також гарантує, що ви завжди матимете найновіші оновлення. Ось чому NSB3 незабаром вийде з великими оновленнями, які зроблять вашу гру ботом ще кращою. Ви можете прочитати все про це тут, але, можливо, ви захочете поглянути на них трохи ближче. Серед оновлень - модуль Nike SNKRS, розшифровувач капчі зі штучним інтелектом та інші оновлення нашого чудового модуля Shopify. Просто переконайтеся, що у вас є копія NSB, а якщо у вас її немає, ви можете отримати її тут!

Велике рішення

Якщо ви вирішили інвестувати в кросівки, ми повинні вам дещо пояснити. Деякі кросівки легше контролювати, але вони не приносять стільки прибутку, скільки складніші пари. Іншими словами, це питання кількості проти якості. Чи варто купувати 10 пар кросівок, які принесуть мені 100 доларів? Чи 1 пару кросівок, які приносять $1000? Знаєте, такий собі розумовий монолог, який не дає спати ночами перекупам кросівок.

Що ж, зважаючи на всю ексклюзивність і хайп, який ми спостерігаємо, гіпотетична пара 1K+ матиме велику конкуренцію. Спробувати - це правильно, особливо якщо ви прагнете швидких грошей і не боїтеся ризикувати. Хто знає, що може статися? Якщо вам дуже пощастить (або у вас буде чудовий бот для пошуку кросівок), ви можете зібрати більше 1 пари. Але ви не завжди можете на це покладатися, тому що може пройти деякий час, перш ніж ви отримаєте наступну таку пару! Тому ми б сказали, що здоровий мікс обох способів може творити чудеса.

Чи є NFT гідним конкурентом?

Розумієте, NFT завоювали популярність за дуже короткий проміжок часу. Завдяки інноваційній ідеї та людському FOMO на кону, інвестиції почали надходити направо і наліво. І багато хто (навіть ми) почали думати (а дехто навіть вірити), що NFT стануть наступною великою річчю! Зрозумійте нас правильно, ми все ще вважаємо, що ринок NFT вартий уваги. Однак, навіщо класти всі яйця в один кошик, якщо їх можна розділити?

Зараз, після величезного обвалу ринку в 2022 році, справи на ринку NFT йдуть вгору. Судячи з усього, обсяг торгів у січні збільшився. Але, незважаючи на це, ми все одно рекомендуємо інвестувати в кросівки, тим більше, що це добре налагоджена індустрія. І давайте подивимось правді в очі, вона не показує жодних ознак того, що вона нікуди не йде. Однак, як і будь-яка інша галузь, вона може проходити через фазу ринкової корекції. А це завжди добре в довгостроковій перспективі!

Готові інвестувати в кросівки?

Оскільки ми не можемо залишити вас у такому стані, ми попередимо вас про те, на що слід звернути увагу. Деякі кросівки можуть бути не такими вигідними, як ви собі уявляєте, але якщо купувати їх оптом, ви точно отримаєте більше грошей, більше грошей! А з часом і знанням ринку ви зрозумієте, на що звернути увагу. Однак, всі погляди прикуті до кросівок Nike та Air Jordans, оскільки Yeezys більше не випускаються. Але вам, мабуть, слід вивчити свої варіанти, тому що не всі кросівки можуть принести вам бажаний прибуток! І якщо ви хочете залишатися в курсі подій, обов'язково читайте наш блог, щоб дізнаватися про останні оновлення кросівок.