Новини про новий реліз - це музика для вух снікерхедів. Не кажучи вже про те, що ця пара, яку вони очікують, є парою подяки, яка черпає натхнення від улюбленця натовпу. Тепер ми всі знаємо, що Jordan 11 – це особливе свято, але цього року воно буде особливо святковим! Jordan 11 Gratitude — це пара, яку ви не захочете пропустити в день заїзду. Якщо вам подобаються пари чемпіонату Джордан, ця пара вам справді сподобається! Він переповнений спогадами та вдячністю, тож давайте подивимося, про що це все, чи не так?   Jordan 11 Gratitude NSB

Все почалося з DMP Pack у 2006 році!

Ви знаєте, як Джордан Бренд переживає ностальгію за роками гри Майкла, і ми це цілком розуміємо. Людина легенда і ЦОП на думку багатьох! У будь-якому випадку, давайте почнемо з самого початку в 2006 році. Індустрія кросівок ще не була цифровою, і все було про те, щоб бути постійним відвідувачем магазину кросівок у вашому районі! І хоча все це було нормою, Джордан Бренд зробив щось сміливе. Вони випустили першу упаковку в історії: Air Jordan 6/11 DMP у кольорах, які звели людей з розуму. Але чому це було?

Jordan 11 Concord повертався, і це був перший публічний реліз, який викликав черги та був розпроданий негайно. Незважаючи на те, що Concord 11 спочатку вийшли з продажу в 1995 році, а в 2000 році їх поповнили, кожен раз вони викликали ажіотаж. А тепер уявіть, що ця пара повертається зграєю? Це був найкращий реліз 2006 року, своєрідний обряд. Ви можете прочитати повну історію DMP прямо тут! І тепер, у 2023 році, Jordan 11 Gratitude тут, щоб подякувати всім кросівникам за всю любов.

                                                                                                              Air Jordan 11 Gratitude NSB
Jordan 11 Подяка – Подяка від Соле

Тепер, коли ми розглянули історію кросівок, давайте перейдемо до майбутнього випуску. Jordan 11 Gratitude має білий шкіряний верх, але, на жаль, без сітки! Тим часом, накладки з чорної лакованої шкіри присутні як ніколи, створюючи класичне відчуття. Золотий логотип Jumpman на комірі такий же, як на Jordan 11 DMP Concord! Удари також мають напис «Дякую» на внутрішньому язику разом із цигарковим папером із текстом кількома мовами. Нарешті, напівпрозора підошва завершує образ!

Інформація про випуск

Jordan 11 Gratitude буде продаватися 9 грудня 2023 року за 230 доларів, що робить його ідеальним святковим подарунком! Але крім подарунка, удари будуть варті вашого часу, особливо якщо ви хочете їх перевернути. Фактично, зараз вони коштують у середньому 600 доларів США при перепродажі! Але як ви можете отримати пару цих малюків або більше в роздріб?

Як отримати пару вдячності Jordan 11

Як і будь-яка інша цікава пара кросівок, вам захочеться придбати в роздріб. І хоча це звучить як безглуздий крок, досягти цього сьогодні нелегко. Ось чому найкращий спосіб вирішити цю проблему — придбати бота для кросівок. Універсальний бот може охоплювати всі важливі сайти, тобто місця, де трапляються всі гарячі краплі! І якщо ви шукаєте найкраще, ви в правильному місці. NSB3 тут, і він виводить кросівки на абсолютно новий рівень! Хто знає? Це може бути ваш квиток у світ перепродажу кросівок! Господа.