Jordan 4

Наша сьогоднішня історія починається в 1989 році, коли Майкл Джордан вийшов на паркет у новому силуеті. Йшлося про силует Air Jordan 4. А колір, який він носив, був OG Jordan 4 Black Cement, він же Bred. Отже, ця колірна гамма включала повністю чорний верх із нубуку з сіро-червоною підошвою та червоними деталями. Хоча ці малюки виглядають досить просто, вони точно є частиною історії Air Jordan, яку ми всі любимо! Насправді останній ретро, ​​який ми отримали в 2019 році, зараз коштує 546 доларів США при перепродажі.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ  

 

Jordan 4 Bred Reimagined

 

 Отже, «переосмислена» обробка наразі включала вінтажні оновлення, такі як Jordan 3 White Cement і Lost and Found 1s . Однак цього разу справа зовсім інша! Майбутня версія Jordan 4 Bred Reimagined виглядає так само, як OG… майже. Розумієте, єдина різниця між ретро 2024 та оригінальною кольоровою гамою – це матеріал. Замість оригінального нубуку ми отримаємо обробку шкірою! І що ж, ми любимо трохи шкіри, щоб відсвяткувати 35-річчя силуету, чи не так?

                                                                                                                                                                                                                  ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ 

 

  

                                                                       

Інформація про випуск

 Після багатьох чуток і можливих дат, ми очікуємо, що запуск відбудеться 17 лютого 2024 року . Jordan 4 Bred Reimagined продаватиметься за 215 доларів ! І що ж, одне можна сказати точно, це те, що удари будуть варті кожного пенні, який ви в них вкладете . Але як ви можете отримати пару або більше, щоб почати заробляти гроші? Читайте далі, щоб дізнатися!

 

Як переосмислити Jordan 4 Bred

Майте на увазі, що ви не будете шукати Jordan 4 Bred Reimagined самі. Отже, якщо ви хочете перемогти шанси, вам потрібно придбати хорошого бота для кросівок! Бажано, універсальний бот, як NSB3. NSB3 — це єдиний бот, який вам потрібен , від надирання на Shopify до забиття на Nike SNKRS тощо! Тож переконайтеся, що ви приєдналися до лав наших користувачів, отримавши свій ключ сьогодні . Хто знає? Це може бути причиною того, що ви стали торговим посередником кросівок і почали заробляти солодкі гроші. Божої дари!