Нам подобається, коли вуличний одяг і кросівки об’єднуються й створюють чудову співпрацю. Ось чому сьогодні ми перевіримо всі спільні випуски Kith Air Force 1. Від відкриття магазинів до благодійних розіграшів – тут є багато цікавого! Отже, давайте подивимось на вражаючий список ударів разом із їхніми історіями. Але на випадок, якщо ви хочете придбати щось новіше для роздрібної торгівлі, ми вас знайдемо. Trophy Room Jordan 1 Low незабаром з’явиться, і ви можете дізнатися про це прямо тут . А тепер повернемося до нашої історії!

Ексклюзиви магазину Kith Air Force 1

Якщо ви знайомі з історією Kith, ви, мабуть, знаєте, що найпопулярніші випуски Kith Air Force 1 є ексклюзивними магазинами. Але якщо ви ні, дозвольте нам пояснити! Тож щоразу, коли Кіт відкривав новий магазин, стало звичаєм випускати Air Force 1 на згадку про цю подію. Від пар 2016 року в Нью-Йорку та Маямі до останньої пари в Парижі 2021 року, нам, безумовно, сподобалася кожна крапля. І добре, схоже, що ринок перепродажу також погоджується, тому що більшість із цих ударів коштують чимало! Давайте перевіримо їх разом, чи не так?

Хочете скопіювати майбутні релізи Kith Air Force 1?

Зважаючи на те, як розвивається індустрія, ми, ймовірно, отримаємо ще один випуск Kith Air Force 1 або багаторазові... Хто знає? Але якщо ви хочете мати перевагу на змаганнях, ми рекомендуємо вам придбати кросівок. Розумієте, боттинг кросівок може допомогти вам отримати кращі шанси впоратися з найбільш ексклюзивними ударами в роздрібній торгівлі !