Знайти ідеальну форму іноді досить складно, особливо коли справа доходить до Jordans. Від вибору правильної пари до правильного її укладання , це, безумовно, часом стає складним. Отже, сьогодні ми зробили ще більше й склали список Jordans, які підходять до всього! Ви можете наряджати їх, наряджати або будь-що посередині. Але якщо вам важко отримати деяких із цих дітей, ми перерахуємо для вас кілька альтернатив. І якщо ви хочете більше, ніж просто Jordans, наш блог буде тримати вас в курсі всіх останніх випусків!

5 найкращих кросівок Jordan, які підходять до всього

Перш ніж ми розпочнемо наш список, ми повинні дати звичайну модну відмову від відповідальності. Стиль суб’єктивний, і кольори, які можуть здатися вам крутими разом, можуть виглядати надто привабливими для когось іншого. Однак ми намагалися бути якомога загальнішими та включити J, які сподобаються всім. Отже, давайте перевіримо їх разом, чи не так?

Jordan 1 Shadow

Для початку у нас є Air Jordan 1 Shadow OG. Ці малюки з’явилися в 1985 році разом із класичними кольорами, які ми всі знаємо на очах. Однак ця колірна гамма робить його одним із тих Jordan, які поєднуються з усім. Просте поєднання чорного та сірого настільки просте, що ви можете або збожеволіти, або вибрати непомітний крой. І що ж, ви все ще можете похвалитися, оскільки на вас є Jordan 1s.

Jordan 3 White Cement

Друга пара тут — ще один класичний камінь 80-х. Насправді Jordan 3 White Cement відмовився ще в 1988 році як один із кольорів OG AJ3. Ці малюки відрізняються простим білим і чорним кольорами з вкрапленнями червоного. Тим не менш, фірмовий принт слона, безсумнівно, є яскравим ефектом, який легко виділяє ноги. Це ідеальне поєднання, яке підходить до будь-якого одягу.

Jordan 4 Military Black

Незважаючи на те, що ми любимо нашу класику, деякі нові кольори безперечно варті любові. Jordan 4 Military Black — це один із кращих Jordanів, які підходять до всього. Просте блокування чорного, сірого та білого кольорів просто підходить до будь-якого вашого одягу. Отже, якщо ви шукаєте щось доступне та виглядає чудово, це саме те!

Off-White Jordan 5 Muslin

Ви не можете говорити про універсальність, не додавши до списку Off-White Jordan 5 Muslin. Хоча спочатку людям було багато що сказати про дизайн Вергіла Абло , він мав великий успіх. Тепер, окрім міцних матеріалів, з яких виготовлені стусанчики, ви можете проявити творчість із цими малюками та зробити їх унікальними! І якщо вам потрібна пара, щоб побалувати себе, ця співпраця — ідеальний кандидат.

Хочете отримати більше Джорданів?

Якщо ви хочете розширити свою колекцію кросівок , найкращий день для початку – сьогодні. Але конкуренція в галузі кросівок шалена, і ви захочете взяти верх. Єдиний спосіб зробити це — придбати універсального бота для кросівок , який може дати вам потрібний поштовх. Якщо ви не знайомі, переконайтеся, що ви вивчили всі основи створення кросівок тут . Але якщо ви вже знаєте свій шлях, тоді продовжуйте та візьміть свою копію NSB , він же єдиний бот для кросівок, який вам коли-небудь знадобиться