Що таке ретро кросівки?

Якщо ви знаєте термінологію щодо кросівок , можете пропустити це! Отже, в основному ретро або ретро кросівки є перевипущеною версією оригінального (OG) силуету. Спочатку Джордан Бренд ввів цей термін, тому що вони були першими, хто привернув таку увагу до силуету. Jordan 1 були настільки популярні серед любителів баскетболу, що вони «переробили» їх і започаткували цілу спадщину.

Потім цей термін поширився і став основним продуктом галузі. Відтоді кожен раз, коли бренд дістає силует з архіву, це ретро. Тепер точне визначення цього слова – просто «відродження або імітація моди з минулого». І, чесно кажучи, це в основному те саме, але зробіть це кросівки! Деякі приклади кросівок у стилі ретро: Air Jordan 1, Nike Blazer 77 Mid, New Balance 550, Adidas Gazelle, Adidas Samba тощо!

Що це за ретро-привабливість?

Багато причин роблять ретро кросівки такими популярними сьогодні, і ми перевіримо їх одну за одною!

Безсмертні силуети

І коли ми говоримо про позачасові, ми маємо на увазі, що вони ніколи не виходять з моди. Бачите, кросівки Jordan 1, які Майкл Джордан носив у 1985 році, виглядають так само приголомшливо, як і раніше. А New Balance 550 1989 року повернувся за останні кілька років. Однак, здається, найближчим часом це нікуди не дінеться. Це тому, що такі силуети приємні для ока та добре виглядають у будь-якому модному тренді!

Легко стилізувати

Якщо ви запитаєте кросівок, які їхні кросівки на кожен день, вони, ймовірно, скажуть вам, що це одні з багатьох ретро-кросівок. Це тому, що їх досить легко стилізувати та доступні в багатьох кольорах! І навіть якщо ви не дуже любите стиль, ще простіше знайти посібники зі стилю для цих ударів.

Співпраця та ажіотаж

Силует у стилі ретро може викликати ажіотаж, особливо якщо це співпраця. Бачите, багато знаменитостей вибирають ретро кросівки для співпраці, тому що вони знайомі всім. І ви можете зрозуміти, наскільки це правда, з різниці вартості між колобами Тревіса Скотта Jordan 1 та іншими силуетами. Крім того, деякі бренди повернули деякі силуети на карту кросівок за допомогою партнерства. Наприклад, NB550 і Adidas Samba, безумовно, були в центрі уваги завдяки гарячій співпраці! Але найкраще, що вони залишилися!

Ностальгія

Ми продовжуємо це говорити, але кросівки справді сентиментальна група. Особливо, якщо вони зі старшого покоління, ви знаєте, що ретро кросівки будуть частиною їх ротації. Що ще більше закріплює статус цих силуетів як позачасових і нестаріючих. Незалежно від вашого віку чи схильностей, ці удари будуть частиною вашої ротації кросівок! Нарешті, якщо ви хочете додати щось до своєї колекції , ви повинні перевірити наш блог, щоб дізнатися про випуск новин і про те, як їх отримати. Божої дари!