Якраз влітку бренд Jordan дарує нам кілька чудових новинок. Однак майбутні Jordan 1 Low Coconut Milk - це свіжа новинка для любителів кросівок.

Окрім крутого зовнішнього вигляду, кросівки досить універсальні.

Отже, в чому ж корисність цих малюків? І чому ви захочете придбати ці кросівки? Ось все, що вам потрібно знати про кросівки і навіть більше!

 Jordan 1 Low Coconut Milk – доповнення до Inside Out Family

Jordan 1 Low Coconut Milk - це все, про що говорить його назва.

Почнемо з конструкції! Хоча кросівки залишаються вірними дизайну, їхнє застосування відрізняється.

Замість чистої обробки країв ми бачимо відкриту піну!

І це не перший раз, коли ми бачимо такий дизайн.

Насправді, вперше ми отримали цих малюків ще в 2022 році: Jordan 1 Low OG Black Smoke Grey.

Кросівки: 

 А тепер перенесемося у 2023 рік, і ми побачимо той самий дизайн в іншій кольоровій гамі.

Замість поєднання чорного та сірого, Js будуть міксом білого та брудно-білого.

Втім, свуш у цих малюків залишиться чорним, і нас це цілком влаштовує.

У будь-якому випадку, цей дизайн нагадує творчий підхід Верджила Абло до дуже цінних Jordan 1 Highs!

Чи любимо ми їх? Так.

Чи можемо ми їх собі дозволити? Ні. Тож ваша золота середина тут полягає в тому, щоб насправді отримати Jordan 1 Low Coconut Milk!

 Інформація про реліз

The Coconut Milk AJ1 впаде 25 травня 2023 року, і його роздрібна ціна становитиме 140 доларів. З ростом цін в Йорданії ця ціна стала звичайною роздрібною ціною для AJ1 Lows. Але не хвилюйтеся, кросівки того варті з двох причин. Перша причина полягає в тому, що вони будуть виглядати досить гостро, якщо ви правильно їх стилізуєте! А друга причина полягає в тому, що ви можете заробити $150+ прибутку. Насправді ви можете продати цих малюків в середньому за $305. Тож, уявіть собі прибуток, якщо ви ловите їх оптом! Але як зробити так, щоб отримати кілька влучних кидків?

Як отримати Jordan 1 Low Coconut Milk, і більше!

 Незалежно від того, чи хочете ви придбати цю пару, чи будь-яку іншу цінну пару, вам знадобиться бот для пошуку кросівок. Але не хвилюйтеся про пошук найкращого варіанту, адже ми вас покриємо! NSB - один з найстаріших і найпослідовніших ботів для пошуку кросівок в індустрії. Нам подобається тримати нашу спільноту в тонусі, тому незабаром вийде NSB3! Від нового модуля до інтеграції зі штучним інтелектом, ти проведеш найкращий час свого життя, готуючи найгарячіші удари. Тож не забудьте отримати свою копію вже сьогодні і станьте свідком майбутнього ботінгу в реальному часі!