Найкращі кросівки для зими – кращі, ніж дощ!

Чесно кажучи, індустрія кросівок сьогодні набагато більш пристосована до різних кліматичних умов та умов. Від конкретних ліній до оновлених версій класики, ви точно знайдете те, що шукаєте. Однак ми вирішили зібрати деякі з наших улюблених ударів, які забезпечують найкраще з обох світів. У стилі класики та захисних технологіях ці кросівки для зими допоможуть тобі на першому місці!

Jordan 4 Winterized Loyal Blue

Ми починаємо наш список з Air Jordan 4, бо чому б і ні? Цей колір насправді схожий на Encore Eminem, тому це, чесно кажучи, заковика. Але найкраще в ньому те, що всі матеріали, які він містить, стійкі до атмосферних впливів! Верх виконано з лояльного блакитного водонепроникного вощеного нубуку з гумовим язичком. Але найкраще в цьому – флісова підкладка, яка точно зігріє ваші ноги! Ви можете придбати ці малюки в середньому за 350 доларів на вторинному ринку.                                                                                                                                        

 

Air Force 1 Gore-Tex Triple White

Чи всі ми погоджуємося, що Gore-Tex є одним із найкращих винаходів 20 століття? Бачите, цей матеріал міцний, водонепроникний і дихаючий. Іншими словами, одяг із Gore-Tex захистить вас від негоди! На щастя для любителів кросівок, бренди кросівок почали використовувати цю технологію на наших улюблених силуетах. Отже, якщо ви не хочете, щоб вас ніщо не заважало вийти на вулицю у своїх яскраво-білих Air Force 1s, вибирайте версію Gore-Tex! Ця пара доступна на вторинному ринку приблизно за 256 доларів і є одними з найкращих зимових кросівок. 

 

 

 

New Balance 550 Cordura Grey/Cream

New Balance, безумовно, потрапив у багато заголовків за останні пару років. Але єдиним силуетом, який нам загалом сподобався, був 550. Зрештою, він мав усі якості, щоб стати такою ж класикою, як Air Force 1! Отже, якщо ви поділяєте цю думку, можливо, зимовий розмір? NB550 Collab має стати вашою наступною покупкою. Ці малюки мають дуже міцний верх із Cordura , тому він справді підходить для зимових днів! Ви можете купити свою пару приблизно за 260 доларів на ринку перепродажу.

 

 

 

Salomon XT-6 Gore-Tex Black

Коли ми говоримо про те, що удари на відкритому повітрі гідні захисту від стихії, Salomon, швидше за все, з’явиться. І якщо ви дійсно хочете побігати на вулицю, Salomon XT-6 Gore-Tex ідеально підходить для цього. Від водонепроникного верху до чіпкої підошви, ці малюки – саме те, що вам потрібно для бігу. Найкрутіша річ у цих ударах полягає в тому, що ви можете купити їх у роздріб, і вони коштуватимуть 220 доларів США . Але якщо вам пощастить, ви можете знайти їх у роздрібній торгівлі на вторинному ринку.

 

 

 

Adidas Ultraboost 22

 І останнє, але не менш важливе, ми повинні були включити одні з найзручніших кросівок . А ці кросівки Adidas Ultraboost 22 – одні з найкращих зимових кросівок. Він створений спеціально для холодної погоди, тому що технологія Cold.Rdy збереже ваші ноги в теплі! Ви можете отримати свою пару з ринку перепродажу в середньому за 120 доларів . І це дуже дешево за роздрібну ціну, тож це безпрограшний варіант!