Деякі силуети приходять у взуттєву індустрію і тихо йдуть з неї. Але інші силуети прийшли в певний момент і ніколи не виходили. Хоча їхнє сяйво час від часу тьмяніло, їм завжди вдавалося повернутися. Очевидними прикладами таких випадків є кросівки Nike Dunks та кілька силуетів Air Jordan. Але до цього списку належить ще один силует, який люди часто не помічають. Adidas Forum - це класика, яка потребує - і фактично отримала - свій власний момент в центрі уваги! Ось історія силуету, який належить до зали слави трисмугового бренду.

Форум Адідас - історія

Йшов 1983 рік, і компанія Adidas була сильним гравцем на баскетбольній сцені. Фактично, наша історія починається з епохи, коли Adidas був набагато попереду Swoosh, коли мова йшла про баскетбольні кросівки. Три смужки мали таких зірок баскетболу, як Меджік Джонсон та Ларрі Берд, у своєму списку спонсорів. Очевидно, що бренд хотів перевершити свого попередника, Top Ten.

Жак Шассен, дизайнер кросівок, виклався на повну у своєму новому творінні. Він поспілкувався з гравцями та тренерами і хотів створити універсальну пару кросівок. Пару, яка була б достатньо універсальною, щоб добре працювати в будь-якій позиції баскетболіста. А колективною проблемою гравців були щиколотки та травми гомілковостопного суглоба. Саме тому Chassaing розробив перехресну систему підтримки гомілковостопного суглоба!

Перенесемося у 1984 рік, і на ринку з'явилися кросівки Adidas Forum. Зауважте, він коштував 100 доларів, що еквівалентно приблизно 290 доларам у 2023 році. Іншими словами, це було до біса дорого! Але люди купували їх, і вони стали своєрідним символом статусу. А в 1984 році тоді ще новачок Майкл Джордан взув ці кросівки під час олімпійських випробувань з баскетболу. Звісно, це було до того, як Nike підписала з ним контракт і почала змінювати ситуацію.

Життя сповнене злетів і падінь

Адідас Форум був популярним, це було дійсно так, незважаючи на його досить високу ціну. Вони фактично залишалися популярними до 1987 року і подекуди до початку 90-х років. Більше того, Адідас випускав низькі та середні форуки... ну, знаєте, щоб не відставати від усіх трендів! І це працювало деякий час, тому що людям подобалася універсальність кросівок. Однак, незабаром бренд Jordan перехопив ініціативу, і багато силуетів відійшли на другий план. Це був час, коли Nike почав витісняти Adidas на баскетбольному майданчику!

Відродження форуму Adidas - як це сталося?

Ви знаєте, що кожні пару десятиліть тренди повертаються? Так от, Adidas Forum вдалося прослизнути назад у тренди 2020 року аж до 2023 року! Хоча кампус Адідас дещо відходить на другий план, форуми все ще мають свою власну привабливість на ринку сьогодні. Але як саме він досяг цього статусу? Що ж, ось усі фактори, які цьому сприяли!

Універсальність - це король

Після пандемії всі почали відмовлятися від різних стилів на користь функціональності та комфорту. І якщо вже на те пішло, то кросівки Adidas Forum досить універсальні. Ви можете носити його для занять спортом, або просто вийти на вулицю і поспілкуватися з друзями. Всі матеріали, з яких вони виготовлені, виглядають вигадливо, і це, безумовно, стильно. Насправді, кросівки відповідають тій мінімалістичній, але гарячій естетиці, яка панує в останні кілька років.

Всі, і їхні матері, носили його

Ви подумаєте, що ми жартуємо, але це не так. Коли Adidas повернули форуми, вони зробили це з помстою. І, звісно, всі амбасадори бренду повинні були їх розім'яти. Тож ми бачили кросівки на ногах багатьох знаменитостей, таких як Белла Хадід, Кендалл Дженнер та Ліза з Blackpink. І якщо є щось, що започатковує тренд, то це популярна знаменитість, яка демонструє певний стиль.

Колаборації мають вирішальне значення

Якщо ви хочете просунути кросівки, співпрацюйте з кимось впливовим. І від M&M's, South Park та Xbox до Bad Bunny, форум Adidas пройшов через все це - від M&M's, South Park та Bad Bunny. Звісно, кожен знайшов щось для себе, і це призвело до того, що деякі з них отримали вищу ціну при перепродажі! І якщо ви хочете зловити пару, вам потрібно стежити за всіма новинами. Але не хвилюйтеся, ми вас охопили. У блозі NSB є все, що вам потрібно, від новин про кросівки до інструкцій з ботингу кросівок! Ти можеш поглянути сам тут. Щасливої дороги