Так легко сосредотачиваться на зверях в области кроссовок и забыть о других брендах. Однако сегодня мы украшаем события одним из брендов, считающихся аутсайдерами отрасли. New Balance всегда был «здесь», но за последние пару лет он проделал отличную работу. Вот почему мы зададим очень важный вопрос: как подходит New Balance? И мы проверим, как подходят некоторые из наших любимых силуэтов. Давайте заскочим на этот познавательный аттракцион!

Мы знаем, что это никогда не касается одного бренда. Вот почему вы захотите ознакомиться с нашими пособиями по размерам Jordan, Yeezys и Dunks!

Вы когда-нибудь задумывались, кому подходит New Balance?

Як ми вже згадували, легко знати все про великі бренди. Тож сьогодні ми ставимося до New Balance як до величезного бренду. Ось як підходять найкрутіші силуети NB!

Яка серія New Balance 990 Вам підходить?

Хоча більшість кросівок New Balance повинні встановлюватися безпосередньо з коробки, завжди є деякі винятки. Почнемо з класики класиків. New Balance 990 має добре підходити для більшості, але він здасться трохи просторим. Тому, якщо вам подобається зручніше, зменшіть розмір наполовину. І це стосується всіх їх версій! 

Що стосується New Balance 991, то це повна протилежність 990. Він має природне відчуття затишку, тож якщо ви хочете, щоб він був просторішим, збільште наполовину розмір! І якщо ви хочете придбати 992s або 993s, ви будете раді знати, що ці малюки відповідають розміру. Цікава річ у взутті NB полягає в тому, що воно доступне в половинних розмірах. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про те, що ви станете занадто великим чи занадто маленьким.

Як підходить New Balance 237? – Трохи маленький, тому на половину розміру!

Тепер ми говоримо про справді круті пари! По-перше, у нас є New Balance 237, і цей підходить за розміром. Тим часом, NB 327, хоча і схожий на 237, працює трохи мало. Тому, якщо ви розглядаєте цей варіант, збільште на половину розміру. Обидва силуети - чудовий вибір. Насправді вони такі круті, що навіть Касабланка захотіла взяти участь у цьому!

Як підходить New Balance 550? ЧИ відповідають розміру!

Далі ми маємо класичний New Balance 550. Цей силует став свідком заслуженого, крутого відродження. І оскільки кожен повинен мати пару, ви повинні знати, як підходить New Balance 550. Він дійсно відповідає розміру. Тож продовжуйте купувати! І останній з 500-х, NB 574 також відповідає розміру!

І остання пара в нашому списку New Balance 2002R. Цей силует є одним із найкращих на сьогоднішній день, і багато популярних фігур погоджуються. Не забуваймо про дивовижну співпрацю Джо Фрешгудса та Салехі Бембері, чи не так? Якщо ви хочете купити один із них, то вам потрібно збільшити розмір наполовину, тому що він дуже зручний.

Тепер, коли ви готові до свого шопінгу New Balance…

Ви повинні знати, що коли кросівки стають популярними, попит на них різко зростає. І ми всі усвідомлюємо, наскільки хороша співпраця може вплинути на ажіотаж! Отже, якщо ви серйозно ставитеся до своєї гри New Balance, ви захочете отримати найгарячіші удари. Але для цього вам знадобиться такий кросівок, як NSB.