Важко припустити дійсно крутий реліз Yeezy, ти повинен це знати. Хто не втратив щансом, хоча б раз? На щастя, Каньє Уест хоче, щоб ми всі отримали шанс стати власником Yeezy.І яке рішення проблеми? Yeezy Restock. Це правда, що ми не завжди отримуємо потрібні кросівки, але всім нам потрібна нова пара в нашому улюбленому кольорі.

Yeezy 750 Chocolate Yeezy поповнює запаси 750 і 350 V1

Всі хотіли поповнити запаси Yeezy 750. І, незважаючи на те, що Yeezy 750 Chocolate - найменш популярна з квітів, це не завадило його розпродажу на поповнення запасів Yeezy Day. Його середня вартість при перепродажі в даний час складає 774 долара, і вона росте! Так що залиште цю пару, якщо вам вдалося впоратися в серпні минулого року, тому що ви можете заробити більше грошей, ніж очікували!

Yeezy 350 V1 і V2

Найпопулярніші силуети з усіх Yeezy. Каньє фактично виграв нагороду «Взуття року» в 2015 році за Yeezy Boost 350. Кожному снікерхеду належить як мінімум одна пара кросівок 350. Ви повинні мати їх в якості колекційної пари.

Yeezy 350 V1 Pirate Black

OG чорних Yeezy! Поповнення запасів Yeezy зазвичай не включає силует V1. Однак Е благословив нас усіх за допомогою Yeezy 350 Pirate Black 2.0! Yeezy Pirate Black 1.0 і 2.0 практично не мали помітних відмінностей. Основна відмінність полягала в тому, що версія 2016 року мала додаткову набивання всередині для додаткового комфорту!

Yeezy 350 V2 Beluga

Багато хто вважає це одним зі своїх Грааля. Що ж, у них була можливість дістати їх в Yeezy Day і насолодитися життям за роздрібними цінами!

Yeezy 350 V2 Zebra

Пара, яка побила рекордну кількість поповнень запасів Yeezy! Але це не має значення, він є фаворитом снікерхедов на всі часи, тому вони точно будуть розпродані, як зазвичай.

Yeezy 700 Wave Runner

Після його випуску в 2017 році середня вартість перепродажу впала з 900 доларів до приблизно 650 доларів. Проте, коли Каньє кинув бомбу для поповнення запасів, вона насправді почала відновлюватися! Тоді перепродаж різко впала до менш ніж 500 доларів. Нарешті, K.O - це вересневе поповнення запасів, в результаті чого середня вартість при перепродажі досягла рекордно низького рівня - близько 360 доларів! Сьогодні, через ще два поповнення запасів Yeezy, їх вартість в середньому становить 418 доларів.

Yeezy 700

Решта моделей Yeezy 700 в нашому списку поповнювалися тільки один раз. Це було в могутній день Yeezy! Той факт, що вони є в наявності, чесно не сприяв їх перепродажу. З іншого боку, це класні кроси для тата, які можна згинати.

Yeezy 500

Що ж, цей силует не з тих, до яких одразу почнеш. Однак чим більше ви їх бачите, тим більше вам вони до вподоби. Хоча це було несхвально через відсутність амортизації Boost, люди впоралися з цим і насправді стилізували його дуже круто! Як би там не було, єдині поповнення запасів Yeezy з 500 екземплярів, які у нас були, також були тільки на Yeezy Day.