Моделі N 354, THE10TH та D / MS / X, Nike Sportswear це втілення спадщини Nike в області експериментів, утилітарного рішення проблем і авангардного стилю відповідно. Кожна з цих трьох нових ліній взуття ґрунтується визначальному жаргоні дизайну, а їх результуючі колекції, що включають поєднання класичних і свіжих силуетів, несуть в собі естетичну спадкоємність.

N. 354 - підтримує експериментальну спадщину Nike

В Департаменті архівів Nike знаходиться величезна пам'ять прототипів. Кожен з них являє собою випробування - початкову спробу вирішення спортивної задачі. Деякі з цих експериментів, як-от ботінки Huarache, швидко перетворилися у знамениті силуети Nike, тоді як іншим - включаючи перший Shox - знадобилося більше десяти років, щоб пройти від першої спроби до готового продукту.

Зараз архіви слугують іншій меті: відправній точці для N. 354. Разом зібрані  ДНК елементи використовуються для розгортання нових ідей, що досліджують і розсувають межі дизайну взуття. Знак, одночасно символізує минуле, сьогодення і майбутнє, заохочує непримиренне святкування чистої винахідливості.

Історія співзасновника Білла Бауермана до появи Nike отримала сучасний фільтр

До свого знаменитого перебування на посаді тренера з легкої атлетики в Орегоні Білл Бауерман служив у 10-й гірській дивізії армії Сполучених Штатів, яка спеціалізується на підкоренні гірських та арктичних умов. Відвертий вираз корисності та натяк на ноу-хау на відкритому повітрі характеризують взуття, розроблене в рамках THE10TH. Улюблені всіма та нові силуети Nike набувають чітких функціональних характеристик, щоб забезпечити все, що потрібно для вирішення непростих реалій повсякденного життя - незалежно від вашого шляху.

В пошуках нової форми на грані

Перетин між бунтарським духом спорту та визначальним духом часу може сколихнути галузь. Захоплення і втілення духу часу і поєднання функціональної досконалості зі сміливим духом можуть визначити епоху.

Щоб утримати передові позиції Nike, D / MS / X звертає увагу на спорт (наприклад, міський мотокрос) в пошуках натхнення та створює ремікси класичних нових силуетів Nike, щоб знайти найсучаснішу естетику, що вкорінена в сучасності.

Дуже скоро в магазинах з’являться нові дизайнерські марки взуття Nike Sportswear.