Nike Air Force 1 - незмінний. З моменту запуску в 82 році, взуття перейшло від суворого баскетбольного обладнання до світового стандарту вуличного стилю. Те, як і чому дотримуються люди, які з покоління в покоління приймали їх, кожен із своїх власних міркувань і причин.

Історій про те, як Балтимор підтримував силует в середині 80-х років, і нестримну любов Нью-Йорка до нього протягом десятиліть. Однак положення Air Force 1 в інших містах менш задокументовано. Тим не менше, у кожного міста є свої особливі стосунки з Air Force 1- певна специфіка або культурний зв’язок. Лондон не є винятком.

Наприкінці 90-х у Air Force 1 в Лондоні було суворе підпілля. Його не сприйняла мода, ані знаменитості, футболісти чи музиканти не сприймали цю модель. Натомість існував органічний вуличний стиль, який визначався особливим стилем взуття.

«На дорозі всьому чорному віддавали перевагу, і воно було зашнуроване одним поперечним шнурком від нижнього отвору шнурка до верхнього. Жодне місто не шнурувало взуття таким чином », - згадує Мегді Фернандес, колекціонер із Західного Лондона, який керував бутіком Slammin’ Kicks у 2002-2007 роках.

Початок 2000-х був ключовим для з'єднання Лондонських Air Force 1 . Компанія JD Sports, яка вперше придбала AF1 в 1989 році, почала пропонувати ексклюзивні кольори обмеженим тиражем, які отримали культ, майже такий же потужний, як міфічні сорти CO.JP з Японії.
“U.S. магазини та споживачі імпортували взуття з Британії. Я б надіслав 10-15 пар кожного стилю ді-джею Кларку Кенту, бо він хотів стільки пар кожного ексклюзиву від JD Sports. Тоді це було нечувано », - каже Фернандес. «Це був особливий момент для індустрії кросівок, оскільки динаміка змінилася коли США мали всю владу. Це зробило Великобританію помітною на карті ".

Згодом статус силуету в місті зріс. У 2003 році Лондон отримав свій перший справжній підпис AF1 на Карнавалі, який провів особливий резонанс у Західному Лондоні. Через чотири роки Brixton Top Cats отримали капелюха в лондонському виданні World Love Pack. І зовсім нещодавно, фільм AF1 «Холодна стіна» Семюеля Росса віддає особливу данину поваги самобутній архітектурі Big Smoke.

Незважаючи на розкручену співпрацю та обмежені випуски, В Лондоні як і раніше рясніє андерграундний ажіотаж від взуття. Ця фірмова шнурівка та проста привабливість силуету привернули увагу наступних поколінь - як це було завжди, і так буде.

Нижче розповімо Вам про чотирьох сучасних лондонців які діляться своїми думками про Air Force 1.

Ей Джей Трейсі, 23 роки, репер, Ладброк-Гай

У Лондоні люди  так високо оцінюють Air Force 1: Ви могли б піти в якесь приємне місце - наприклад, до клубу - і одягнути гарну сорочку, елегантні штани, а потім замість офіційного взуття одягти пару свіжих Air Force 1.

Я виріс у Air Force 1. Це просто найкращий силует. Ви бачите, що з тих пір інші бренди намагалися скопіювати дизайн та стиль кросівок - але він оригінальний і завжди буде найчистішим.
Лондон багато впливає на те, як я одягаюся. Мій стиль - це щось середнє між практичним вуличним одягом та високою модою і дизайнерською. Багато людей невірно вважають, що стиль - це гроші чи володіння новітньою грою, але це не так. Стиль - це створення того, що ви носите самостійно.

Лі Уільямсон, 20 років, футболер, MILTON KEYNES

Ми з моїм молодшим братом завждивибирали відповідні Air Force 1 з нашою мамою. Тоді він був просто малюком, тож люди, мабуть, думали, що ми модна сім’я.

Кросівки - це величезна частина лондонського способу життя. Міське коріння Air Force 1 поєдналося з культурою моди в місті - це столиця стилю! Цей дюйм підошви дає вам платформу на якій ви будете топтатись та мати визнання. Їх не можна носити без жодної позиції та впевненості - звичайно, цього не вистачає Лондону. Для мене це ідеальне взуття.

Сьогодні мій стиль складається з багатошарових оверсайз топів або сітчастих топів із кольоровими спалахами внизу та джинсами з високою талією або спортивних штанів. Ці кришталево білі кросівки надають моєму образу класичний статус і відчуття ностальгії 90-х.

Little Simz, 23 роки, репер / актриса, Islington

Моя перша пара Air Force 1 була біла з червоною підошвою. Я ніколи не забуду, як сильно я любв ці кросівки; Раніше я їх носив скрізь!

Тим не менше, я завжди був шанувальником класичних білих. Зазвичай я одягаю їх із спортивним костюмом. Приємно і просто.

Джейдон Санчо, 17 років, футболіст, Кеннінгтон

Виростаючи в Лондоні, у всіх була пара Air Force 1, від наймоднішої людини до найстаршого. Якби був лондонський стартовий пакет, у ньому були б Air Force 1.

 

 А Ви вже придбали свої ідеальні NIKE AIR FORCE ?