Nike має багату історію співпраці з кращими дизайнерами, спортсменами і музикантами з усього світу. Від Вірджіла Абло до Майкла Джордана, до Дрейка і тепер репера з Х'юстона Тревіса Скотта. Постійна здатність Nike асоціювати свою продукцію з одними з найяскравіших фігур у популярній культурі багато в чому сприяла подальшому успіху брендів. Така проста річ, як схвалення, може підняти масову привабливість релізу з посередньої до божевільної. В останні роки всім стало ясно, що вплив співавторів на сцену багато в чому визначає успіх тренера. Партнерство Тревіса Скотта і Nike - прекрасний тому приклад.

Тревіс Скотт x Air Jordan 4 Retro «Cactus Jack»

Це з'єднання A-List почалося влітку 2018 року, коли шанувальники Air Jordan 1 отримали довгоочікуване співпрацю з реп-зіркою SICKO MODE. На Travis Scott x Air Jordan 4 Retro «Cactus Jack»; данину поваги колишньої футбольної команді дитинства Тревіса Скотта «Х'юстон Ойлерс». Колірна гамма повторює колір футболки команди. Має назви, що відсилає до звукозаписувального лейблу, який допоміг оживити рекламний щит, який очолює успіх альбому Тревіса Скотта Astroworld.

Цей Jordan отримав загальне визнання і, природно, викликав великий інтерес. «Кактус Джек» - ще один відмінний приклад того рівня шуму, який може виникнути, якщо ви візьмете вже виграв продукт і прикріпіть його до чогось настільки ж популярному. Це дійсно проста задача; склавши два і два, ви неминуче отримаєте чотири, і Nike стали експертами в цьому.

Тревіс Скотт x ВВС 1

Те, що Тревіс Скотт отримав в 2018 році, мало велике значення для Nike. Через два місяці після випуску Air Jordan 4 Nike повернулася з Travis Scott x Air Force 1 як в білому, так і в вітрильному кольорах. Ці дві версії класичної моделі, випущені в рамках святкування 35-річчя Air Force 1, знову були зустрінуті з великим ентузіазмом. Посилаючись на пари змінних галочок як на їх найреволюційнішу особливість. Проте, для багатьох те, що могло здатися просто стандартним Air Force 1, було високо оцінено присвоєним йому назвою. З тонким кивком, зробленим самому Тревісу з блискучою мереживний перлиною, схожою на фірмовий гриль великих реперів.

Тревіс Скотт x Air Jordan 1 MOCHA

Успіх співпраці був розрахований і безсумнівний Nike. Як і багато інших відмінні партнерські відносини з брендом. Зустріч між Тревіс Скоттом і Nike була побудована на успіх їх вже добре зарекомендував себе портфоліо, спираючись на популярність автора, в даному випадку самого Скотта. Після періоду удаваного бездіяльності з осені 2018 року Nike знову почала дражнити нове доповнення. З'являється в Instagram в руках ді-джея Халіда за лаштунками шоу Тревіса Скотта. А також в різних інтернет-ЗМІ з початку року. Однак саме під час виступу Тревіса Скотта на церемонії вручення премії Греммі 2019 року натовпи терпляче очікують шанувальників нарешті отримали шанс купити наступну взуття в цій постійно зростаючої спільної колекції.

Випущена в додатку Nike SNKRS в обмеженій кількості, без попереднього попередження з'являється Travis Scott x Air Jordan 1 Retro High OG «Mocha». В Інтернеті описується як взуття зі зворотним галочкою. Ця модель Jordan 1 надає зовсім новий вид цього усталеній силуету. Виготовлений з поєднання білої шкіри і коричневої замші з величезним логотипом, зверненим назад. Той, який відрізняється від будь-якого іншого Air Jordan 1, який ви знайдете. Додаткові унікальні деталі включають двошарову конструкцію на комірі з прихованим потайним кишенею і тиснений логотип Travis Scott's Flame на п'яті.

Тревіс Скотт x Air Jordan 1 Low OG

Природно, що через несподіване релізу багато зібралися, щоб спробувати дістати захоплюючий новий Air Jordan 1, що призвело до повсюдної припинення обслуговування на веб-сайті Nike. Так що більшість з вас не будуть звинувачені в тому, що пропустили другий сюрприз, який Тревіс Скотт приготував для своїх шанувальників. Під час свого досить вражаючого виступу Тревіс був помічений в заміні пари Джордана. Air Jordan 1 Low, про який йде мова, не може бути ідентифікований в Інтернеті як вже доступний продукт, являє собою оливково-чорний макіяж з червоними шнурками. Реінкарнація цієї моделі - Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG. Яка має ту ж забарвлення, що і Mocha з високим верхом, яка була випущена знову, здавалося б, з нізвідки, 19 липня через додаток Nike Sneakrs, швидко розпродати.

Тревіс Скотт x Nike Air Max 270 React

Nike та Тревіс Скотт ще раз об'єдналися, щоб представити Nike Air Max 270 React Travis Scott. Це перший раз, коли La Flame зробив свій фірмовий штрих на силуеті Air Max. Цей Air Max 270 складається з сітчастого верху з шкіряною підкладкою та замшевими накладками. Золота підошва, зелений язик з прикріпленими мереживними замками та фірмовим стилем «Кактус Джек» на вкладках на підборах завершують дизайн. Ці кросівки були випущені в травні 2020 року і продані за 170 доларів.