Ми майже на півдорозі до 2022 року, так що потрібно підводити підсумки, чи не так? Коли 2021 рік почався, ми всі були в захваті від нового галасу. Навіть Complex запалив дискусії своїм списком «довгоочікуваних кросівок». Перспективи нових кросівок ніколи не бракує, щоб почати роботу! Але чи виправдав 2021 рік наші очікування? Що ж, ми так не думаємо. Отже, ось всі новини про кросівках, які тримали нас у напрузі і з якоїсь причини розчарували нас!

Trophy Room Jordan 1 потрапляє в заголовки новин про кросівках!

Якщо ви не чули про скандал навколо Trophy Room трофейних кімнати і Jordan 1, значить, ви живете в печері. По-перше, ця колаборація була одним з найбільш очікуваних релізів 2021 року. Пара Air Jordan з підписом MJ - серйозний предмет колекціонування. Він також був виконаний в колірній гамі Чикаго, тому перевіряв всі наші емоційні рамки. Але наші мрії додати цю пару в колекцію кросівок не справдилися через скандал з Бекдор! Це, природно, призводило до люті снікерхедов, а снікерхеди легко не забувають.

Пара «впала» в лютому 2021 роки, якщо це можна вважати падінням (ми дивимося на вас, Nike). Сьогодні вони продаються за колосальні 3500 доларів. І, може бути, ми можемо звинувачувати в цій цінності бекдор!

Yeezy 450 і термін придатності 3 роки

Зараз 2018 рік, і всі сторінки новин про кросівках говорять про одне . Кросівки, схожі на прибульців, які Каньє тільки що зігнув! Фотосесія в Твіттері дала нам перші погляди, а також безліч інших приємних моментів. Пізніше ми подивилися ескізи і зрозуміли, що кроси допрацьовуються. Каньє? Він згадав Yeezy 2019, але нічого не відбулося. І ось, через 3 роки після тізера 2018 року, ми нарешті назвали дату релізу. Однак реліз як би втратив привабливість. Я маю на увазі, що старанно грати протягом 3 років - це занадто багато, чи не так?

Коротше кажучи, Yeezy 450 (або 451 тоді) впав в березні 2021 года! Хоча в роздріб він продавався за ціною 200 доларів, ця пара все ж коштувала копійки. В даний час він продається за ціною 500 доларів. Ми б не назвали цей реліз розчаровує, але швидше за антікліматіческім.

Головними новинами кросівок стали Supreme SB Dunks!

Отже, FW20 Supreme закінчився, а разом з ним і витік інформації про майбутні Supreme Dunks. І вони виглядають в точності як ті, що були в 2003 році. Чесно кажучи, цього було достатньо, щоб звести з розуму всіх фанатів! Однак здається, що Supreme трохи втратив ажіотаж. Ми не бачили грандіозних релізів, до яких звик бренд. Проте, Dunks не розчарував, хоча вони могли б вийти в більш прохолодною кольоровій гамі.

Випуск вдався, чи не будемо заперечувати. А якщо дивом їх схопили, то можна їх перепродати як мінімум за 1000 доларів! Однак інші колаборації Nike x Supreme останніх двох сезонів не так вже й цікаві. Ми сподіваємося на більш сексуальні релізи в майбутньому.

CLOT x Air Max 1

Може, ще в 2006 році смак на кросівки був менш розбірливим? Або бренди кросівок псують випуск? Ісправте мене, якщо я не правий. Але я точно знаю, що перевидання 2021 року і близько не підійшов до тієї галасу, яку створювала пара 2006 року. Всі вітали новина про кросівках, але ентузіазм не привів до високої вартості при перепродажі!

У цій парі було кілька стриманих відмінностей від оригінального колаборації 2006 року, і, може бути, це фактор? Пара 2021 року продається за ціною близько 180 доларів, що трохи більше, ніж роздрібна ціна в 150 доларів. Тим часом, якщо у вас є OG Clot x Nike Air Max 1 2006 року випуску, ви можете перепродати їх за 850 доларів!

Air Jordan 5 Raging Bulls

Коротше кажучи, пара OG була частиною крутого стада, але Джордан Бренд вирішив повернути його соло! Зазвичай пара коштувала б принаймні число, близьке до OG. Однак в середньому 250 доларів - це далеко не 700 доларів, чи не так? Так що цей насправді не розчаровує, просто перепродаж не дає йому великих грошей! На наш погляд, це дійсно один з найкрасивіших релізів 2021 року.

Тревіс Скотт AJ6!

Ну і останнє, але не менш важливе! Це прекрасний приклад того, як реклама стає невідповідною. Так що кросівки зустріли більшість колаборацій Тревіса Скотта такий же галасом (і високою перепродажем). А якщо серйозно, то Travis Scott AJ6 British Khaki розчарував в плані перепродажу. Я маю на увазі, що 450 доларів насправді не є галасом для кросівок і реселерів.

Приємних новин, будь ласка ...

Це був досить спокійний рік, але давайте забудемо про це! У нас вже є фотографії нового тристороннього співробітництва між Тревіс Скоттом, Фрагментом і Джорданом Брендом! І на цей раз ми впевнені, що цей випуск не розчарує. Це якщо вони не затягнуть його занадто довго (я бачу тебе, Каньє!). Можливо, в 2021 році бренди будуть робити це повільно, тому що не хочуть заново пережити втрати 2020 року. Зрештою, COVID-19 нікуди не дінеться. Але тепер, коли люди отримують вакцини, і світ поступово набирає обертів, чи повернуться гарячі релізи?