Ви, напевно, вже знаєте, де взяти бота для кросівок, і вам потрібно заповнити деякі пропуски! Яка допомога від релізу, бажано кілька разів. І повірте мені, для цього вам знадобляться проксі для кросівок. Отже, якщо ви новачок в галузі і хочете знати, що відбувається крім запуску свого бота, читайте далі!

Тепер про питання на мільйон доларів: що таке проксі для кросівок?

Світ розвивається, як і всі в ньому, особливо індустрія кросівок. Якщо ви хочете отримати конкретну пару задоволень, вам більше не потрібно чекати біля дверей звичайного магазину. Замість цього ви будете стояти в черзі на головній сторінці віртуальних магазинів! Але, на жаль, в цих магазинах можна взяти більше однієї пари. Ось коли вам знадобиться бот для кросівок! Бот-кросівок зайде в магазин і постарається дістати вам якомога більше пар. Він робить все це, але при цьому виглядає максимально людяним!

Однак бот-кросівок працює на певному пристрої, і у кожного пристрою є IP-адреса. IP-адреса - це щось на зразок відбитка пальця людини, кожен пристрій унікально. Тому, коли магазин виявить, що цей IP-адреса знову намагається отримати ту ж взуття, він його заблокує! Яке тоді рішення? Проксі.

Що таке проксі для кросівок?

Можливо, ви вже чули про проксі в багатьох налаштуваннях. Ігри, сканування веб-сторінок, очищення веб-сторінок і покупки - все це області, в яких можуть використовуватися проксі. Останній випадок нас найбільше цікавить. Проксі-сервери, взагалі кажучи, є свого роду IP-адресу, яку ви використовуєте для перегляду веб-сторінок. Вони замінюють ваш власний IP-адреса, щоб ви могли користуватися Інтернетом з більшою конфіденційністю.

Але яка конфіденційність мені знадобиться при покупці кросівок в Інтернеті?

У випадку з кросівками проксі-сервери призначені не для забезпечення конфіденційності, а для можливості. Випуск кросівок стає все важче копіювати, а на сайтах кросівок діє правило 1 пара на покупця. Тому купити ексклюзивні цінні кросівки онлайн можна тільки за допомогою кросових проксі.

Що вони роблять?

Проксі-кросівки схожі на цю маскування, яка дозволить вам піти і отримати пару кросівок кілька разів. Вони приховують ваш реальний IP-адресу і можуть надати вам стільки інших IP / проксі, скільки вам потрібно.

Таким чином, сайти кросівок, на яких ви купуєте, не знатимуть, що ви заходите кілька разів. Іншими словами, в перший раз ви граєте за Джона Доу, в другій - за Джонні Дойц і т. Д Останнє вже історія. Ви можете бути в США, і ваш підроблений IP-адреса змушує вас виглядати так, як ніби ви з ЄС!

Так що, якщо вам все ще цікаво, що таке проксі для кросівок, читайте далі. Ми намагаємося сказати, що запускати бота без проксі-сервера - це не розумно. Уявіть, що хтось запускає до 100 завдань на одному веб-сайті з однієї IP-адреси. Звучить підозріло, чи не так? Завдання - це будь-який хід, який ви робите на веб-сайті. Отже, вам знадобиться багато їх, щоб встигнути розплатитися.

Що таке проксі для кросівок - різні типи

Тепер, коли ви знаєте, що таке проксі для кросівок, вам потрібно відрізняти їх один від одного! Є кілька типів проксі для кросівок, з яких ви можете вибрати. Деякі з них також можуть працювати краще, ніж інші на певних веб-сайтах. Давайте подивимося на них один за іншим!

Житлові проксі

Як випливає з назви, резидентні проксі - це IP-адреси, що надходять з житлового району. Справжня резиденція десь в цьому світі. Таким чином, гіпотетично веб-сайт не зможе визначити, використовуєте ви бота чи ні! Зворотною стороною резидентних проксі є те, що вони зазвичай працюють повільніше, ніж інші варіанти. Ви можете виміряти швидкість проксі по їх пінг в мілісекундах. Коли пінг високий, проксі працює повільно. Тим не менш, вони є чудовою альтернативою для сайтів з високим ризиком бана, і якщо ви нікуди не поспішайте.

Кращі сайти: Nike SNKRS

DC Proxies (Data Center)

Які проксі ми називаємо DC? Вони просто не виходять від інтернет-провайдера. Замість цього вони надходять від вторинного постачальника. Зазвичай проксі DC бувають досить швидкими, але схильні до банам. Іншими словами, оскільки ці проксі-сервери не вказують на житлові райони, їх легше знайти. Ви, напевно, будете виходити з дому, як нормальна людина, чи не так? Що ж, якщо так будуть думати сайти, значить, вас забанити, якщо у вас немає цих критеріїв. У будь-якому випадку, ми рекомендуємо використовувати DC-проксі на сайтах, які дуже швидко розпродаються. Ось тоді вам слід віддати перевагу швидкості всього іншого!

Проксі-сервери ISP

Отже, з ними ви отримаєте краще з обох світів! Вони надають вам необхідну аутентифікацію через інтернет-провайдерів. Тим не менш, вони мають усі якості, які нам подобаються в проксі-серверах DC. Так що вони відносно безпечні з додатковою перевагою, що полягає в тому, що вони дійсно швидкі. Єдиним недоліком цих проксі є те, що вони досить дорогі в порівнянні з двома іншими.

Проксі-сервери ISP добре працюють на більшості сайтів, навіть на Shopify. Shopify - це невелика проблема, і спроба перейти на DC або резидентні проксі не допоможе. Контролери домену, швидше за все, отримають бан, в той час як резист не працює досить швидко. Таким чином, рішення або виконують одну задачу без проксі, або призначені для інтернет-провайдерів з великою кількістю завдань!

Кращі сайти: Footsites, JD Sports, Finish Line, Supreme, Shopify

Тепер, коли ви знаєте, що таке проксі для кросівок ...

Вам слід шукати хороші проксі для кросівок, щоб використовувати їх з кращим ботом для кросівок, який у вас буде в 2021 році! Просто переконайтеся, що ви знаєте, куди збираєтеся, перш ніж платити заощадження. Ось кулінарне керівництво, яке допоможе вам, якщо ви новачок в грі! І якщо ви вже впоралися зі своєю першою парою кросівок, переконайтеся, що ви знаєте, де їх прилаштувати. хай щастить