Червень ніколи не виглядав таким багатообіцяючим! І новий Yeezy 700 V1, безумовно, правильний шлях для цього. Якраз до самого жаркого сезону, в буквальному сенсі слова і кросівках, нам потрібні гарячі релізи! Грядущий Yeezy 700 V1 Enflame Amber - це саме те, що вам потрібно. Отже, давайте подивимося, що сталося з цими Yeezys і чому вони повинні бути у вашій колекції кросівок.

Yeezy 700 V1 Enflame Amber: гаряче ім'я для гарячої пари!

Перш ніж ми заглибимося в усі подробиці, ми повинні сказати. Хоча Yeezy 700 може бути в різних формах, V1 завжди займатиме особливе місце в наших серцях. Я маю на увазі, що Yeezy 700 V1 Waverunner зробив революцію в концепції громіздких кросівок! Фактично, 700-е є одними з небагатьох Yeezys, яким потрібно поповнити запаси. За винятком, звичайно ж, Waverunner! Ми хочемо сказати, що якщо ви пропустите випадання Yeezy 700 V1, вам доведеться довго чекати до наступного. На щастя, один йде прямо зараз, і він неймовірно гарячий!

Отже, Yeezy 700 V1 Enflame Amber, як випливає з назви, має суцільну вогненну забарвлення! У верхній частині поєднуються бежевий і коричневий кольори, а також приголомшливі світловідбиваючі деталі 3M. Очевидно, це бурштинова частина дизайну. З іншого боку, дія полум'я відбувається в межподошве! Звичайна межподошва Boost має той же відтінок оранжевого, що і Yeezy 700 V1 Sun і Bright Blue. Підводячи підсумок, можна легко сказати, що він легко приверне нашу увагу!

Інформація про випуск

Yeezy 700 V1 Enflame Amber надійшов в продаж 11 червня 2021 року. Це друга пара з 700-х, що випали в червні після Cyan MNVN. У роздріб він буде коштувати 240 доларів, а перепродаж - по досить значною середньою ціною - 700 доларів! Він може бути вище або нижче, в залежності від того, наскільки вам пощастить.

Чи варто збирати на Yeezy 700 V1 Enflame Amber?

Що ж, як реселлеру, ми б природно сказали, побачивши вартість перепродажу, подібну до тієї, яку ми обговорювали! Просто переконайтеся, що ви знаєте, де перепродати кросівки, щоб отримати максимальний прибуток. Як завзяті снікерхеди, ми вже готові скласти склад і впоратися з будь-якими новинками. Давайте будемо чесними, тут все свіже, гаряче і приголомшливе! Це означає, що вони ідеальне поєднання для ідеальних літніх луків!

Але якщо ви дійсно хочете отримати задоволення, вам знадобиться відмінний бот для кросівок, такий як NSB. Він повинен бути надійним, швидким і добре готувати! Ось чому ми зібрали кращих кросівок-ботів 2021 року спеціально для вас. І якщо ви серйозно ставитеся до запуску бота для цього випуску (і всіх випусків), ми отримали. Ось просте керівництво з приготування страв, яке допоможе вам почати роботу! 

 

Джерело: https://www.nikeshoebot.com